Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyros húst le lehet fagyasztani?

Gyros húst le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés

Szeretnék otthon gyros húst készíteni, de mivel forgó nyársam nincs, csak sütő és kerti kemence, ezért kicsit pazarlásnak érzem, ha mindig 1-2 adagért gyújtanám be a sütőt vagy a kemencét. Arra gondoltam, hogy csinálhatnék több kiló gyros hűst is.

A kész gyros húst le lehet fagyasztani?

(Másik kérdés, hogy kerti kemencében lehet-e sütni, vagy csak bent a sütőben lehet?)



2021. ápr. 8. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Én nem vacakolok sokat... Jól befűszerezem, szeletben kisütöm a húst, és utána vékony csíkokra vágom, és még azt is átpirítom a serpenyőben. CSirkemellből kb. 5 perc elkészíteni...
2021. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Serpenyőben is lehet? :D

De ha van kemencém, gondolom abban finomabb lenne. Vagy nem?

2021. ápr. 8. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De, sokkal... nagyon,nagyon sokkal...határozottan finomabb
2021. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Még sosem hallottam ilyesmit kemencében...


Pulled pork - na az tuti jó lehet...

De a gyrost nem kell szanaszét sütni....

2021. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti kérdésre válaszolva: le lehet fagyasztani, természetesen akkora adagokban, ami egyszerre elfogy. Én sokszor csinálom így, ha marad, nem lesz semmi baja vagy rossz íze/állaga
2021. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!