Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Patkányt hogy lehet fogyasztan...

Patkányt hogy lehet fogyasztani, és mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Kicsit a kertben lévő csirkeólban elszaporodtak a patkényok. Mindig megeszik a csirkék ekők a táplálékot ezért jól meghíztak. Kiirtásuk esélytelen mivel több száz darab élősködik nálam. Érdekelne, hogy bármi hasznos felhasználása van e a patkányoknak, nekem csak az étkezés jutott eszembe. Fogyasztásához várom a tippeket, tenácsokat, recepteket.

2021. ápr. 8. 01:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy, és jobb lenne nem kísérletezni vele. Ha fel lehetne használni bármilyét is, akkor szerinted nem tennék már az emberek? (Az állatkísérleteket leszámítva, de ott is ellenőrzött tenyészetből hozzák őket, nem az utcáról fogdossák.)
2021. ápr. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Nehezen tudom elhinni,hogy pont a patkányt akarja valaki megenni. Még egy 80 éves parasztember aki sosem hagyta el a zsákfalut és 6 osztályt végzett is tudja,hogy mindenféle fertőző betegséget terjeszt.
2021. ápr. 8. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

[link]

Itt van pár étel és recept de én sem ajánlom a fogyasztását főleg nem olyan patkánynak amit a kertben megfogsz és jó lesz az. Gondolom nem vizsgáltatánád meg hogy milyen betegséget hordoz.

Mondjuk amúgy ez egy egész jó parti játék lehetne hogy egy baráti társasággal összeültök egy grillpartira és süttök egy kis patkányt a kertből. Utána mindenki megtippelné hogy milyen betegséget fog elkapni és túléli-e. Egész mókásan hangzik.

2021. ápr. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Covid? Valahol így kezdődött az is.
2021. ápr. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
20%

Jó lesz az!

Finom, kukoricán hízott patkány. Csak süsd át alaposan!

Sok helyen eszik a világban, pl. Kínában is.

2021. ápr. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
a patkányt sok helyen eszik, nálunk szinte tabu, mint pld a sündisznó, vagy a tengerimalac, ami dél amerikában megszokott csemege. Nem veszélyesebb mint más vadon élő állat. Végszükségbe patkányt ettek a katonák hadifogságban. Erről szól "A patkánykirály" c. könyv
2021. ápr. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
96%
Regen bizonyos nepcsoport osszeszedtek a dogoket. Olyat is ami mar budos volt. Aztan felnapig foztek. Szoval nagyon-nagyon sokaig, hogy a bakteriumok kimenjenek belole. Ez volt a titok. Semmi bajuk nem lett nekik.Ez most csak ugy eszembe jutott.
2021. ápr. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Burgerben nagyon finom, Stallone is megmondta
2021. ápr. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

Patkányburger! Legjobb!


Én kint ettem Thaiföldön, imádtam bbq szósszal.

2021. ápr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%
A gödröki cigányok eszik,még élnek..
2021. ápr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!