Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van aki pontról pontra, vagy...

Van aki pontról pontra, vagy legalább is helyjel közel tartani tudja a kaja recepteket amiket épp főz? Nekem brutál nehéz, és mindig annyira bele akarok tenni egy kis ezt, egy kis azt, hogy a végén mindig egy teljesen más étel lesz a végén :D

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Én, amikor ELÖSZÖR fözök valamit, akkor egész pontosan az eredeti recept szerint készítem, mrt csak így tudom eldönteni, hogy a recept jó vagy sem.

Ha nagyjából ízlik, akkor a következöekben úgy módosíom, ahoyg nekem tetszik.

2021. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Elsőre igyekszem pontosnak lenni, de például annyit mindig variálok, hogy több fűszert használok, mert a legtöbb recept nekem nem elég ízes. Aztán ha azt érzem, hogy még valami kéne bele, akkor legközelebb már megpróbálom úgy.
2021. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Csak a sütemény tészta recepteket tartom be, semmi mast. A legjobb az, amikor megtetszik egy etel képe, 3lolvasom mi kell hozzá, megveszem, utána elolvasom a receptet és aztán még vek3tlenul se úgy készítem el 😂😂😂
2021. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Kulonbozo tesztaknal betartom a recepturat, de fozni fejbol fozok.
2021. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as! Pacsi XD
2021. márc. 31. 18:03
 6/9 anonim ***** válasza:
A baromságokat nem, a többi meg útmutató. Ha hiányos, utánanézek.
2021. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az tök jó, ha az ember tudja variálni, ettől lesz izgalmas :) én mondjuk főleg kihagyni szoktam dolgokat, mert nincs otthon :D
2021. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Én soha nem főztem még recept szerint semmit.
2021. ápr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
Én például kifejezetten szeretek recept szerint főzni-sütni. Általában böngészem a netet, nézem a tévét, olvasom az újságokat és ha megtetszik valami, akkor utánanézek a neten, hogy mások hogyan készítik. Majd a sok receptből és a saját fantáziámból összegyúrok egy receptet. Utána viszont azt leírom, és legközelebb is abból dolgozom. Rengeteg saját recepteskönyvem van, imádok belőlük dolgozni :)
2021. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!