Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melegszendvics sütőben tenyleg...

Melegszendvics sütőben tenyleg lehet bundás kenyeret sütni?

Figyelt kérdés

Eddig csak hagyományos módon probaltam de most nincs itthon csak egy fél deci olaj, és nem akarok boltba menni....de a sütőt sem akarom tönkretenni.


Köszönöm aki segít



2021. márc. 16. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem inkább ne.Nem kevés idő kitakarítani bő olaj után.
2021. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Abba nem lehet bő olajar önteni

Csak felek beleég vagy belesül

2021. márc. 16. 09:27
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon más lesz az íze. Az nem bundás kenyér, csak annak csúfolják.
2021. márc. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Lehet más már megpróbálom lesz ami lesz

Ha már konkret tapasztalat nem jött

2021. márc. 16. 09:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, én megpróbáltam, egyszerű elkészíteni, takarítani se kell sokat utána, de nekem az íze miatt nagyon nem jött be.
2021. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
és az állaga sem olyan
2021. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. márc. 16. 09:42
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Sütőben bundáskenyér? Azt olajban kell, és jó nagy serpenyőben. Amúgy, ahogy előttem írták, sütőben nem az igazi.
2021. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Bundáskenyeret inkább ne... Esetleg megpróbálhatod úgy, hogy sütőpapírba csomagolod - megspórolandó a fáradságos suvickolást....
2021. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Én sütöttem rendes gázsütőben, sütőpapíron, és olaj nélküli fritőzben is. Mindkettő jó lett, nem pont olyan, mint bő olajban, de finom volt.

Az a lényege, hogy sokkal jobban át kell áztatni a tojással a kenyeret, mint mikor bő olajban sütöd. Alaposan átáztatod, és ha az olaj nélküli fritőzt nem akarod túl sokat takarítani, akkor kicsit lecsepegteted. A sütőpapíros verziónál mindegy, ott nem csepeg sehova.

Nekem ízlett mindkét verzió, teljes kiőrlésű rozskenyérrel csináltam, Sok salátával ettem, így teljesen jól beépíthető egy diétába vagy egészséges étrendbe is.

2021. márc. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!