Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tömegnövelős ételeket...

Milyen tömegnövelős ételeket ismertek?

Figyelt kérdés
Szeretnék új ételeket belerakni az étrendembe, elsősorban főtt és sült ételek érdekelnének, akár csak egy új fajta pác vagy öntet rizsre/tésztára is érdekel.

2021. márc. 7. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

tömegnövelő kaja?


csülkösbableves kenyérrel

sűlt tarja sűltkrumplival

malacpörkölt nokedlival

sülthurka kolbász kenyérrel/krumlival

hamburger és más gyorskaják

stb...


ezek eléggé növelika tömegedet:)

2021. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Fánk, csoki, csipsz
2021. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csirkét szoktam pácolni szójaszósz + szeletelt fokhagyma és szeletelt gyömbér keverékében. és sütőzsákban sütöm hogy ne száradjon ki

vagy a lusta asszony túrósát szoktam csinálni, ami igazából liszt (ehelyett zab és teljes kiőrlésű lisztet használok felesben), túró, tej és tojás. igazi "gyúrós kaja"

Ha nem csirke akkor sertés darálthúsból főzök bolognait. Jó sok zöldséget bele lehet tenni, ha az ember szereti. És hozzá valami egészsgéesebb tészta. Nekem a bolognai szósz mindig van fagyasztva is adagokban, mert az is kb csakparadicsomszósz, zöldségek, fűszerek és hús. Ugyanez a töltött paprika, de azt nem jó fagyasztani

csak válassz kicsit zsírosabb húst és egyél mellé sok gabonát

még egy kedvencem a csülkös bableves. jó sokat meg lehet belőle enni, szintén kiváló makrókkal

2021. márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz tömeget növelni?
2021. márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3# köszönöm a tippeket :)

4# jelenleg 197cm vagyok és 75 kiló, régebben 85voltam, azt szeretném újra elérni, de sajna nekem az mindig nehezen megy

2021. márc. 11. 05:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!