Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen gyors édességet szoktat...

Milyen gyors édességet szoktatok csinálni ami nem süti?

Figyelt kérdés
Mi palacsintát, tejbegrízt, tejberizst, császármorzsát, nagy ritkán pudingot. De ennyit ismerünk csak, ki mit szokott csinálni ha édesre éhezik?

#édesség #Nem süti
2021. febr. 19. 10:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá: trifle!!!! Imádom, millió verzió, elronthatatlan, villantós.


Ha villámgyorsan kell csillapítani az édességhiányt: forró csoki, csak ezért tartok itthon csokipasztillát, fehéret és étet is. És akár fűszerekkel is fel lehet dobni: kardamom, fahéj, szegfűszeg, narancshéj, szerecsendió.

Karamellás tej ugyanígy fűszerekkel.

Fűszeres, forró szilva/almalé is mennyei, és remekül csillapítja az édességhiányt.


De egyszer próbáltam már a mikrós bögrés sütit, az is nagyon finom. Fél perc összeállítani, 2-3 perc "megsütni". És csak egy bögre, egy kanál lesz mosatlan.

2021. febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha extra gyors kell, akkor gyümölcsturmix. :)


Ha belefér egy kicsi munka, akkor én kevert zabsütit szoktam csinálni, egy nagy tálban össze kell keverni a hozzávalókat, bekanalazni egy tepsibe és megsütni, szerintem még kevésbé macerás, mint a palacsinta.

2021. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Pudding.
2021. febr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!