Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ludaskása - bevált, kipróbált,...

Ludaskása - bevált, kipróbált, dekoratív receptet keresek(?)

Figyelt kérdés

A neten rengeteg variációt találtam eddig, de egyik sem az, amire gondolok.

Vagy nem tünik reálisnak a recept, vagy ha igen, akkor meg úgy néz ki, mint amit - bocs - odahánytak.

Ezért keresnék olyat, amit tényleg megföztetek, jó ízünek tartotok és szépen néz ki.

Elöre is köszönöm a segítséget!



2020. dec. 27. 15:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9: az igazi ludaskása pont hogy nem pergős, hanem finom krémes-ragacsos! A sok libazsírtól szép fényes is.
2020. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem nyitom ki, csak 20 perc múlva!
2020. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ITt egy tuti recept Mautner Zsófitól:


4 https://www.youtube.com/watch?v=l-sKa2a9AEQ&fbclid=IwAR1Ydrs..

2020. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
8-as: nálunk nem ismert ez az étel, nem tudk senkit megkérdezni, kivéve az itteni felhasználókat!
2020. dec. 27. 18:57
 15/18 A kérdező kommentje:
13-as: köszi a linket, nagyon megtetszett, föleg a füszerezés érdekes!
2020. dec. 27. 19:01
 16/18 A kérdező kommentje:
Meg mindenkinek köszönöm a segítséget!
2020. dec. 27. 19:10
 17/18 anonim ***** válasza:

Amikor a netről szedek le egy receptet, első alkalommal az szerint készítem, utána már tudni fogom, hogyan, mit variáljak rajta, hogy valóban az én ízlésem szerint legyen. Ennyi.

Itt akárki elmondja, hogy ő hogyan csinálja, semmi garancia arra, hogy nekem is pontosan úgy fog ízleni, tetszeni... minden kaja elkészítésénél ott a rizikó, mivel ahány ház, annyi szokás.

2020. dec. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17-es: ebben elvileg igazad van, csak éppen most nem akarok kisérletezgetni. Más esetben én is úgy csinálom, ahogy te, elöször "szó srezint", utána módosítva, de most egy "kész" receptet kerestem.
2020. dec. 28. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!