Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ludaskása - bevált, kipróbált,...

Ludaskása - bevált, kipróbált, dekoratív receptet keresek(?)

Figyelt kérdés

A neten rengeteg variációt találtam eddig, de egyik sem az, amire gondolok.

Vagy nem tünik reálisnak a recept, vagy ha igen, akkor meg úgy néz ki, mint amit - bocs - odahánytak.

Ezért keresnék olyat, amit tényleg megföztetek, jó ízünek tartotok és szépen néz ki.

Elöre is köszönöm a segítséget!



2020. dec. 27. 15:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Elnézést, kimaradt, hogy maradék libaaprólék, sült liba felhasználására gondoltam.
2020. dec. 27. 15:29
 2/18 anonim ***** válasza:
A nagymamám mindig szép pudingformába töltötte, és úgy borította ki a tálra, ilyen szép formában.
2020. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%

Valaszd ki melyik a szimpatikus kinezetre, utana nezd meg hozza a receptet:


[link]

2020. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Engem konkrét recept érdekelne!
2020. dec. 27. 17:00
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Barmelyik kepre kattintasz, ott van mogotte a konkret recept.
2020. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Bocs, de írtam a kérdésben, OLYAN receptet keresek, amit valaki (INNEN) kipróbált, sajnos rengeteg olyan receptbe futottam már bele, ami elvileg kipróbált, de gyakorlatilag használhatatlan volt. Ezért a találomra kiválasztott netes recepteket szeretném elkerülni, direkt ezért emeltem ki a kérdésben is (meg itt is), hogy személyesen elkészített receptek érdekelnek, az esetleges megjegyzésekkel együtt, ami a saját tapasztalatból ered.

Ettöl függetlenül köszönöm a válaszodat.

2020. dec. 27. 17:11
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

A ludaskása ha valóban az, akkor nem dekoratív. A szegények étele volt a maradék és másként nem használható libaságok felhasználására úgy, hogy minél több embernek elég legyen.


Ha szépet szeretnél, akkor készítsd el külön a libát és a köretet.

2020. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ahány ház, annyi szokás, annyi ízlés...

Kérdezd meg édesanyádat, nagymamádat, hogy ő hogyan készítette, valószínű, hogy neked is az fog ízleni.

2020. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Én kukában szoktam elkészíténi.Lerakom a húst zsiradékkal, aprítóban összeaprítom a zöldségféléket, majd ráöntöm és finoman összekeverem ./vöröshagyma, sárgarépa, zeller, kicsi paszternák, 1 szem kis krumpli/Ha a hús majdnem elkészült kinyitom a kuktát , a meg mosott rizst hozzáadaom, és 1,5 szoros vizet is adok hozzá.Persze a sót majorannát ízlés szerint adunk bele. Majd 8 percig főzöm a kukta fújásától. Lezárom és 20 perc után nyitom ki. Kiszoktam borítani egy nagyobb tálba és kész a pergős ízletes ludaskásám.
2020. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, kuktában!!!
2020. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!