Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Habzsákot komolyan sehol nem...

Habzsákot komolyan sehol nem lehet kapni?

Figyelt kérdés

Már kerestem Lidl, Aldi, Tescoban és egyikben sem találtam. A Sparban igen, de itthon vettem észre, hogy nekem nem jó, mert előre ki volt vágva. Én mézeskalácsot díszítenék vele, de ezen akkora lyuk volt, hogy a hüvelykujjam is átfért rajta.

Én, Rossmann, Auchan-t online néztem, egyikben sincs, vagy épp nincs készleten. Tényleg ilyen nehéz hozzájutni?

Pár éve vettem egy 100-as csomagot. Ha tudtam volna , hogy ilyen hiánycikk lesz, vettem volna még vagy kettőt.

Ami fontos, olyat keresek, ami nincs előre kivágva és eldobható. (A többszörhasználatossal már megjártam, konkrétan azonnal szétrepedt, ahogy elkezdtem nyomni a tejszínhabot)


2020. dec. 12. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Én ilyenkor azt szoktam, hogy egy sima nejlon zacskónak kivágom a sarkát és azzal díszítek. Ha mindenképpen ragsszkodsz a habzsákhoz, akkor meg valahonnan rendelj. (pl. [link] Esetleg ha van a közeledben cukrászkellékes, nézd meg ott.
2020. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sürgősen kéne, így a rendelés nem jó. A hétvégén szeretnénk a gyerekekkel díszíteni. A nejlonzacskóra én is gondoltam. Vajon az bírni fogja? Van esetleg fagyasztóba való zacskóm. Az talán jó lehet.
2020. dec. 12. 10:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a kicsit vastagabb anyagú nejlonzacskót szoktam használni, nekem bírni szokta. Szerintem a fagyasztóba való jó lesz
2020. dec. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

menj be a "skála" piac első szintjén lévő konyhafeszerelés boltba...na ott van.

Tudod... A Fehérvári úton..

Sőt..a Camponában is van, két helyen is..

2020. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy a többiek is írják, sima nejlonzacskó - és jó éles manikűrollóval nagyon picit levágni a sarkából.
2020. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sütöpapírból is lehet vágni főleg ha csak díszíteni akarsz.Háromszögre vágod és megtekered.
2020. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

#6: épp most akartam ugyanezt ajánlani. :)

Itt egy video tutorial:


https://www.youtube.com/watch?v=mnczzbPnzYo

2020. dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kikben nézted már? Vagy a pepcoban?
2020. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kikben nem. Pepcoban igen, de ott csak többször használatos volt. Olyanom már volt, pont Pepcos. Rossz emlék.

Amúgy a fagyasztó zacskóval jól működött :)

2020. dec. 12. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!