Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyivel előbb szabad megcsin...

Mennyivel előbb szabad megcsinálni a piskótát?

Figyelt kérdés
Éjszakás leszek karácsony hetében így úgy tudom megoldani ha minden délután csinálok valamit. Ha 21.-e délután megcsinálom a piskótát és szerdán állítom össze a sütit lesz baja? Ha nem akkor hogyan tároljam addig, hogy ne száradjon ki?
2020. dec. 10. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Sütés után kkihűlt állapotban folpakba lehet csomagolni vagy zsákba tenni és jól lezárni. Igaz én csak egy napaig tároltam így. A lényeg hogy jol kihűljön.
2020. dec. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Annyi ido alatt megronlik
2020. dec. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Amit az 10-es ír, de ha van lehetőséged, mielőtt zacsiba teszed, előtte: tedd papírtálcára, és vékony selyempapírba csomagold. Utána már nagyon jó a zacsi légmentesen lezárva. Napokig sem lesz baja.

A selyempapír + alatta a papírtálca felszívja az esetleges párát, ha még maradt benne sütés után.

2020. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

3-as vagyok!

Nem 10-es, hanem az 1-es válaszához kapcsolódva írtam a sajátomat.

2020. dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én becsomagolnám és lefagyasztanám, az a biztos.


Persze ehhez az kell, hogy legyen szabad hely a fagyasztódban, és ne legyen olyan koszos, hogy minden fagyasztószagú lesz benne.

2020. dec. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!