Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Étteremben többször ettem már...

Étteremben többször ettem már zöldfűszeres csirkét és lazacot. Nagyon ízlett, és szeretném ezt a fűszerezést házilag kiprobalni. Milyen fűszereket használjak, és milyen arányban?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Mi nem tudhatjuk, hogy abban az étteremben milyen fűszereket használtak ahhoz az ételhez.


Én bazsalikom-borsikafű-kakukkfű hármast használnék.

2020. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Vannak specko fuszerkeverekek is amiket megtudsz venni pl az argentin nezd meg a metróba tuti vannak csak nagy kiszerelésben tudod megvenni
2020. dec. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

A füszerkeverékeket jobb elfelejteni, mert egy csomó adalék van bennük, ami csak ártalmas.


A kérdésre: ha nem tudod egyáltalán kiérezni, mit tehetnek rá, akkor próbáld meg az elsö ötletét, ha nem az, akkor meg egyszerüen kisérletezz, idövel vagy megtalálod, vagy találsz olyan összetételt, ami neket tetszik.

2020. dec. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Itt keresgélj, igen jó ötletek vannak:

[link]

[link]

2020. dec. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lazacra amit ajánlanék:

-kapor

-citrom

-mustár

-méz

-nagyon pici rozmaring

-majoranna


Csirkéhez gyakorlatilag bármilyen zöldfűszer jó, mert nincs intenzív íze.

2020. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!