Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Túrókrémet (/körözött/kenős...

Túrókrémet (/körözött/kenős stb) szeretnék ma késziteni, véleményt szeretnék kérni, hogy mit szóltok a hozzávalokhoz?!

Figyelt kérdés

Hozzávalók: túró, zöldpaprika (apróra kockázva), vöröshagyma (apróra kockázva), petrezselyem, 1 cikk fokhagyma, kevés kefir (tejföl helyett), és szivesen tennék bele főtt tojást is.

Jah és persze vajat/margarint is tennék bele, de nagyon enm szeretnék...


Mit szóltok ehehz az összeállitáshoz?


2010. aug. 11. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Tejfölt tegyél bele, különben rettentő száraz lesz, főleg ha rossz minőségű bolti túród veszed, abból ugye minden zsiradék, tejföl, tejszín le van már szedve. Nem lesz jóízű. Tegyél bele 12 %-s tejfölt ha már mindenáron fogyókúrásat akarsz. Margarin helyett pedig vajat. Egyébként finomnak tűnik amit leírtál, biztosan az is , jó étvágyat :)
2010. aug. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jajj ez nagyon fincsi házi túró:D

Köszi a választ, én is remélem, hogy finom lesz:D

2010. aug. 11. 08:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem túl sokminden van benne, kicsit összevissza.
2010. aug. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:)) Szerintem is összevissza van, ezek az alapanyagok amiket szeretek és szivesen tennék bele. Ezért is kérdeztem, hogy kinek mi a véleménye:))

Köszi a választ.

2010. aug. 11. 08:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont most csinaltam korozottet...szerintem az egyszerubb tobb...en csak turot tettem bele, vajat, komenyt, sot, lereszelt voros hagymat....a tobbit tudod hozza enni ha nagyon szertned
2010. aug. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom, én imádom a kenyérre kenősdit:))ezért akarok mindnet bele tenni.amúgy meg még ne is csináltam, mert mindig külön ettem mindent:D
2010. aug. 11. 09:11
 7/8 anonim ***** válasza:

na szia! leírom az én verziómat is.

túró tejföllel lazítva,pirospaprika, kömény, bors, reszelt vöröshagyma egy csipet mustár,persze só is.

közben kóstolgatom, hogy jó-e már az ízesítése.

de, ha egy kicsit áll, még finomabb, mert jól összeérnek az ízek.

szoktam zöldpaprikába beletölteni és akkor azt karikára vágva fogyasztani.

jó kísérletezgetést.

üdv.

2010. aug. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jjajj ne is mondd!!! Imáááádom zöldpaprikába!!! Lehet az lesz belőle, hpgy csak a túróba teszek fokhagymát és megtöltöm a paprikát!!

Jó hogy eszembe juttattad, pont a tegnap vettem paprikát!

2010. aug. 11. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!