Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túróból hogy csináltok túrókré...

Túróból hogy csináltok túrókrémet?

Figyelt kérdés
7 hónaposaimnak még csak 1-1 kanállal raktam gyümipürébe, joghurtot meg más tejfélét nem kapnak még. De akkor hogy adhatnék még más formában túrót nekik?
2011. szept. 12. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:

én 10 hótól adok túrót.

főzelékbe keverve, vagy tésztával.


túrókrémet a szülinapi tortájára készítettem: túró, joghurt, citrom, cukor és gyümölcsökkel.

2011. szept. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is így gondoltam,de joghurtot meg ilyeneket még nem kapnak! Ezért nem tudom,hogy adhatok nekik egyenlőre túrókrémet...

2011. szept. 12. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:

bár az enyém már egy éves múlt, de segíthetnétek :)

van itthon: túró, alma, körte...turmixoljam le a túrót natúr a gyümivel és kész? vagy mit lehetne valami finomságot csinálni neki? köszönöm :)

2011. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én ekkorának nem turmixolnám, hanem kikeverném a túrót citrommal, cukorral, joghurttal és apró gyümölcsdarabokkal szórnám meg.


kérdező, ha még nem evett túrót, joghurtot, akkor ne egyszerre próbáld a kettőt!

előbb egy főzelékbe keverj valamelyikből 1 kanállal, ha nem okoz gondot, akkor többet.

2011. szept. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én a túrót a gyümölccsel összeturmixoltam, egy órára hűtőbe tettem. pont mint a bolti, nagyon finom és krémes :)
2011. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már adtam nekik túrót, de írtam is a kommentben. Akkor megpróbálom majd úgy ahogy az utolsó válaszoló, több túró- kevesebb gyümi,mert eddig tényleg csak 1-1 kanállal raktam bele.

Azért köszi!

Joghurtot mikortól adhatok nekik?

2011. szept. 12. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:
mehet a joghurt a túró után, nyugodtan.
2011. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!