Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Krumplis tesztahoz milyen...

Krumplis tesztahoz milyen pluszt tudnek csinalni?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondoltam: tojasporkolt (imadjuk) vagy sultpaprika martas, tejfolos gombapaprikas stb.

Szerintetek?


Tudom, hogy a smarnit magaban eszik, de megkivantunk hozza valami pluszt, hiszen pl gombaporkoltet is esznek tesztaval es van aki fott burgonyaval. Miert ne lehetne ezeket osszerakni?



2020. nov. 16. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Miután a krumplis tészta önálló étel és nem ismeretes a köretként való felhasználása, így kizárólag tőled függ, hogy mit eszel még mellé.

A túrós csuszát eszik köretként hal vagy vadpaprikásokhoz, de az eleve nem egy hagymás-paprikás tészta, így kiválóan megy a hagymás-paprikás pörkölt mellé.

A krumplis tészta önmagában az az alapíz, mint amiket te felsoroltál, de ha te mégis ezeket kívánod mellé, senki nem tilthatja meg.

2020. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindent összerakhatsz, ha ti úgy kívánjátok!
2020. nov. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én maximum pirított szalonnával tudom elképzelni.
2020. nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy a smarni császármorzsa.
2020. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4

Így van!

A krumplis tészta a grenadírmars, a menzán gránátoskocka.

2020. nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Esetleg borsos tokány mellé köretként.

Vagy olajjal kikent hőálló edénybe rakod, sűrű palacsinta tésztával felöntöd, kb. 1-2 cm-rel fedje be, és összesütöd. Mint a pitét tudjátok kikockázni, csak annál tartalmasabb, laktatóbb.

2020. nov. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jaj tenyleg, bocsi. Grenadirmars!🤣 Nem tudom miert smarnit irtam hirtelen.

De maradjunk a magyar megfelelojenel, szoval krumplisteszta... Tudom, hogy ez egytaletel eredetileg, de en ennel nyitottabb vagyok. Alapjaban veve egy fott krumpli+fott tesztarol van szo. Ahogy a turos csuszat is eszik onmagaban, meg harcsapaprikashoz is. Miert ne lehetne ezt is?

A sult bacon nekem is eszembe jutott, illetve az, hogy betolom a sutobe es a tetejet megszorom vele.

De valamiert a paromnak a tojasporkolt bekattant hozza es nem akar leakadni rola.

2020. nov. 16. 11:44
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

"De valamiert a paromnak a tojasporkolt bekattant hozza es nem akar leakadni rola."


Akkor mi a kérdés? Azt kell neki csinálni, vagy csinálnia, nem tudom nálatok mi a rendszer!

2020. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Mi szoktuk enni rántott hússal és uborka salátával!
2020. nov. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8as: A kerdes az, ami utan kerdojelet latsz!

Otletelek, ennyi. Attol, hogy a paromnak megcsinaltam hozza a tojasporit, en meg erdeklodhetek ki hogyan szokta enni.

Mellesleg nagyon jo lett, magam is meglepodtem mennyire passzol.👍


Koszi 9es, ilyesmire gondoltam.😉😊

2020. nov. 16. 15:08
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!