Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a kedvenc kajátok?

Mi a kedvenc kajátok?

Figyelt kérdés

Levesből? Nekem a Nissin Csipős csirkés Smack.

Gyorsételből? Nekem a KFC B-smart.

Otthoni ételből? Nekem falafel barnarizzsel.

Boltisütiből, péksütiből? Nekem a tejes dörmi(boltisüti),epres fánk a Sparból(péksüti)

Zöldségből mi a kedvenced? Nekem paradicsom, hagymafélék,és uborka.

Mi a kedvenc gyümölcsöd? Nekem a barack, dinnye, mandarin.

Sós snack kedvenc? Nekem garnélarákos chips.



2020. nov. 2. 21:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

* leves - eléggé rákaptam a levesekre, így azt kell, hogy mondjam, majdnem minden, amit kiemelnék: raguleves (tárkonyos/kapros/tejfölös/tejszínes), vadból levesek, gulyásleves, zöldbableves; gulity pleasure: zacskós ramen (Acecook és Omachi levesek)


gyorsétel - mekis sajtburger, gyros/kebab, plusz rettenetesen imádom a kínai kaját


otthoni étel - ultimate: bolognai (szoktam klasszik olaszt is főzni, meg a magyaros jellegűt is), de ezen kívül rengeteg van (Dubarry, rakott kel/karfiol, savanyúkáposztán-almán-hagymán sült tarja, lencsefőzelék, hentestokány, savanyú vetrece, stb.)


boltisüti, péksüti - boltisüti nincs, péksüti: Lidl bolognai párna, Margarita snack


zöldségből - karfiol, hagymafélék, cukkini, paprika, paradicsom


gyümölcs - eper (ez az egy gyümölcs, amit szívesen megeszek)


sós snack - a szecsuáni borsos Lays strong volt, ez már nincs, mostanában tortillát + salsa szószt szoktam enni

2020. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

leves: húsleves (persze nem mindegy hogy készítik, de ez általában finom szokott lenni)

gyorskaja: gyros ide számít? ha nem, akkor legyen a sajtburger

otthoni étel: itt szokott változni, hogy épp mi a kedvenc, de mondjuk a grillezett halfilét salátával nagyon szeretem

péksüti: ezeket annyira nem szeretem, ha sütire vágyok, akkor inkább itthon csinálok valami gyorsan elkészíthetőt, pl. csokidarabos muffint

zöldség: majdnem mindent szeretek, de amit úgy kiemelnék, az a paradicsom, répa, lilahagyma, avokádó (bár ezt ritkán veszek), borsó, kukorica

gyümölcs: szintén kb az összeset szeretem, de a top a barack, alma, narancs, szőlő, és amit csak időszakosan szoktam enni, de nagyon szeretem, az a datolyaszilva és a mangó

sós snack: vajas popcorn

2020. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

leves: gulyás, bableves, tárkonyos csirkeragu, hagymakrém

gyorskaja: mekis csibeburger

otthoni: bolognai, lasagne, tejszínes kaják

péksüti: kb az összes

zöldség: uborka, padlizsán

gyümölcs: eper, dinnye, banán

sós snack: hagymás-tejfölös Pringles

2020. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Levesből: Knorr sajtkrémleves brokkolival

Gyorsételből: mekis sajtburger menü, gyrostál sok csípős szósszal

Otthoni ételből: nagymamám töltött káposztája, rakott krumpli, lapcsánka

A sütiket nem szeretem, meg nem is nagyon tudok venni (gluténérzékeny vagyok), de a kedvenc desszertem a madártej. Amúgy péksütik közül egyszer ettem finomat, egy virslivel töltött rúdacskát, amit egy debreceni gm boltban vettem.

Zöldségből: paradicsom

Gyümölcsökből: eper, ananász, málna, mandarin

Sós snack: Lay's chili-lime és hot chichen wings

2020. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Zöldborsós csirke raguleves

Kézműves hamburger

Fűszeres májjal töltött sült csirkecomb,újhagymás rizzsel/petrezselymes krumplival, tejfölös uborka salival/almaecetes káposzta salival

Bolti süti: dörmi, vagy bármilyen más piskóta, puszedli, fekete erdő, somlói galuska

Péksüti: kakaóscsiga

Zöldség: paradicsom,kukorica

Gyümi: görögdinnye, eper

Sós snack: tortilla chips, sós kesudió, ketchupos, sajtos,mogyorós pufi chips, pörkölt fűszeres földimogyi tészta bundában, bake rolls

2020. nov. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!