Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek ez így jó megoldás?

Szerintetek ez így jó megoldás?

Figyelt kérdés

Elég nagy Hamburger Gyuri vagyok és arra gondoltam, hogy előre készítenék el húst, formázva, majd úgy lefagyasztani és ha akarok enni, akkor csak kiveszem, sütöm, aztán kész is.


Köszönöm a segítséget.


2020. okt. 22. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Ha fagyasztóból veszed ki, akkor nem teheted vissza nyersen fűszerezés után. Friss húst természetesen be lehet fűszerezni, és fagyaszthatod így.
2020. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
HA friss húsból készíted, akkor nyugodtan lefagyaszthatod, csak sütés elött ki kell olvasztani (nem mikróban, hanem lassan), mert fagyosan nem sül rendesen át.
2020. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Formàzd ki őket, tedd tàlcàra egyesével és úgy tedd be a fagyóba. Amikor megfagyott akkor összedszeded és zacsiba, dobozba teszed.

Így nem fagy össze és annyit tudsz kuvenni belőle amennyi kell éppen

2020. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. okt. 22. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ahogy a #3-as írja, bár én a tálcára sütőpapírt is teszek, nekem úgy vált be.
2020. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!