Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ebédre miket szoktatok sütni/f...

Ebédre miket szoktatok sütni/főzni?

Figyelt kérdés

Szeretném változatosabbá tenni az itthon kajákat mert anyuék mindig ugyan azt a pár dolgot főzik felváltva, soha nincs semmi újítás és így elég unalmas.

Ha tudnátok hozzá linket adni ahol a recept van annak nagyon örülnék :) Ja és ne túl bonyolultat mert én szeretném megcsinálni nekik :D


2010. aug. 8. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

vagy megnézed a mindmegette.hu-t, vagy veszel egy jó szakácskönyvet :) Tudom ajánlani a következőt:

Hargitai György: Az én alapszakácskönyvem.

Minden lépésről-lépésre le van benne írva a kalóriatartalomig. Tartalmaz néhány száz alapételt. A borítója ronda, de eddig amit főztem belőle, finomnak találtam.

Horváth Ilonára sokan esküsznek - én nem állhatom, de azt ingyen le tudod tölteni a netről.

2010. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyan úgy vagyok mint te.. én www.nosalty.hu-ról nézek recepteket. ;)
2010. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ma éppen tökfőzeléket.

De nagyon szeretjük a töltött zöldségeket.

Pl. cukkinit, padlizsánt.

a) darált hús (hagymával megsütve külön), barna rizs (főtt), tejföl (belekeverve), kapor - megszórva sajttal

b) ezt tegnap csináltuk: tonhalkonzerv (olaj lecsepegtetve), olajbogyó, lilahagyma, rizs (vagy bulgur - ezzel csináltam) - tetjére kevés tejföl, sajt

2010. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!