Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rizst fozok de nem parolog el...

Rizst fozok de nem parolog el rola a viz mar 1oraja miert? HELP LEGYSZIVES. most az a jo ha felforr 6oson vagy ha van siman 4esen?mikor megy le rola a viz?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 13:55
1 2
 11/17 Mansour ***** válasza:
100%
Kóstold meg, hogy jó-e már a rizs (ennyi idő alatt elvileg már túl is főtt), és ha igen, szűrd le!
2020. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez milyen rizs? Én 10 perc alatt szoktam puhára főzni.... o.O

(Mármint őszinte a kíváncsiság, simán lehet hoy van valami más rizsféle ami sokára fő meg és én nem ismerem, nem beszólni akarok. :D )

2020. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most az jutott eszembe, hogy mi van, ha villanyfőző, és mondjuk nincs áram....

Nem viccelek, a barátnőm járt egyszer így. Elkezdett főzni és valahogy elszállt az áram, mikor ránézett, még gőzölgött, de később már nem. És nappal volt, nem is figyeltünk oda, csak beszélgettünk. Lett is nagy röhögés a végén.:D

2020. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha zacskós rizs, vedd ki gyorsan a vízből, ha nem zacskós, akkor szűrd le, ha valami még maradt belőle, esetleg edd meg rizs levesnek.
2020. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Leszurtem nem rossz csak az volt a fejemben h elparolog..

Nem mertem mennyi rizs de nem sok volt a zacskóban mar

2020. okt. 6. 15:19
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
És hol olvastad az egy liter vizet? Nem fél kg rizshez írták?? 😂
2020. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
75%
Szerintem már rég megfőtt, szűrd le és kész. Viszont arra figyelj, ha sokáig főződ mázgás lesz.
2020. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!