Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet ezt így? Találtam egy...

Lehet ezt így? Találtam egy nagyon jó tortareceptet, viszont nem kör alakúra szeretném sütni hanem téglalapra. Megsüthetem sima téglalap alakú tepsiben is?

Figyelt kérdés
ugyanazzal a mennyiséggel amit a kerek tortaformához ír?
2010. aug. 7. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze megsütheted, csak az a kérdés mekkora lenne a tepsi, mert ha nagyobb akkor értelemszerűen a hozzávalókból is több kell. Nem írtad milyen torta, ha piskóta és szeretnéd még többfelé vágni is, akkor mondjuk baj ha vékony lesz, de ha krémet szeretnél rákenni és nem vágod el akkor az sem baj, ha nem lesz olyan magas.
2010. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan! Én pl. a gyerek születésnapjára sütöttem a nagyobbik tepsimben a tortát (a formából kettő is kevés lett volna), persze arányosan több hozzávalóból. Olyan nagy, díszes, "focipályaméretű" torta lett, amit nagyobb céges rendezvényekre szoktak - persze még nagyobb méretben - sütni. Bizonyos alkalmakra még könnyebb is dekorálni (pl. pont a sportpálya, női alak, teniszütő, stb.) és szeletekre vágni (pl. ha akár "sima" torta is, de sok személynek kell).
2010. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!