Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Frankfurti virslit hogy...

Frankfurti virslit hogy szoktátok enni?

Figyelt kérdés
A Füstlit sütni szoktam serpenyőben vettem egy csomag frankfurti virslit (akciós volt a spár sajátja gondoltam kipróbálom) viszont nagyon kemény lett külsőre a héja miután megsütöttem és rágós lett.
2020. szept. 23. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én főztem, de számomra is kemény volt a külseje.
2020. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
73%

Elvileg ezeknek ehető héjuk van a gyakorlatban viszont ehetetlen rágós szinte az összes.

A Sparos amúgy az egyik legjobb, főleg az árához képest, de én úgy szoktam, hogy főzés után leszedem a héját (ilyenkor már nagyon könnyű leszedni róla) és úgy fogyasztom. Sütéshez szerintem nem igazán jó.

2020. szept. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Megfőzöm. Nekem nem kemény egyáltalán, és nem is rágós. Az egyik legjobb virsli ez a Spar-os frankfurti. Amióta rátaláltam, csak ilyet veszek. Kicsit roppanós, nem olyan plöttyedt. De hát ezért frankfurti.

A Füstlit már nem szeretem, nagyon fura íze és szaga lett, amióta valamit változtattak rajta. De régen szerettem.

2020. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Frankfurti virslit legjobban a frankfurti levesben, karikázva szeretem.
2020. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak frankfurti virslit veszek és általában főzni szoktam, vagy felvágom hosszában, teszek bele némi sajtot és megsütöm a sütőben, mire megolvad a sajt már kész is. Sose volt túl kemény.
2020. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A frankfurti annyira nem való sütéshez, az inkább főzve jó. De annak nagyon szeretem.

A Füstlinek tényleg elég furcsa íze van, én utálom.

2020. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Aldiban veszem a frankfurtit, szerintem az nagyon rendben van!

(most csak a sajtosról találtam képet, de van normál is)

[link]

2020. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
+1 szavazat a frankfurti levesre! Imádom!
2020. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Aldiba veszem és betekerem kelt tésztába és megsütöm sütőben.
2020. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

A virslit NEM KELL FŐZNI, csak melegíteni. Az aldis frankfurti kopasz. Én azt szoktam venni, vagy a koktél változatát.

Szerintem azoknak lesz szívós, ehetetlen a külseje, amelyiket mégis főzik, noha felesleges.

2020. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!