Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan nőről aki 30 felett sem tud főzni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 11:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Hát igazán megtanulhatna,ugyanúgy,ahogy a férfinak is meg kell tanulnia főzni,tehát ez nem lehet ütőkártya......De ha jól néz ki,akkor megbocsájtható.
2020. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
és ha amúgy minden más rendben van vele mellesleg,jólvan na,jöhetnek az engem szidó kommentek,meg lepontozások
2020. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
13%
Az, hogy nem nő, hanem egy elkényesztetett, nagy gyerek.
2020. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Én 40 éves vagyok, és utálok főzni. Igazából pár ételen kívül nem tudok főzni. Sütni meg pláne nem tudok. De nem érdekel ki mit gondol erről. Engem a konyha csak akkor vonz, ha ki kell festeni vagy készítenem kell egy új bútort. Igaz nem tudok főzni, de piszok jól tapétázok, festek, és renoválok bútorokat. Boldog házasságban élek, gyerekeim is imádnak ( mindig volt tortájuk szülinapokon, süti is) Férjem is imád, és ellenben velem, ő imád főzni. Azért a 18 év házasság már csak bizonyított.
2020. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
Nem zavar, ha nem kell megennem a főztjét!
2020. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Pont ugyanaz, mint arról a férfiról, aki 30 felett sem tud főzni: semmi. Az ő dolga.
2020. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Majd megtanul, ha szüksége lesz rá! Ha valaki tud olvasni, az főzni is tud. Ha meg nem lesz rá soha szüksége, mert megengedheti magának, hogy leüljön a kész mellé, akkor irigylem. Ennyi, és nem több!
2020. szept. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2%
Szomorú...
2020. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolok semmi rosszat ezért róla. Nyilván megoldja vhogy és nem éhezik.

Mint ahogy a férfit se nézem le, ha pl. vízvezeték-szerelőt hív és nem a saját kezével csinálja meg a munkát.

2020. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Jobban aggaszt, hogy még mindig létezik ilyen megkülönböztetés, hogy nő és férfi tud-e főzni. A kérdést úgy is feltehetted volna, hogy mit gondolunk egy olyan emberről, aki nem főz 30 évesen. Miért nőkre vonatkozik a kérdés ? Komolyan érdekel, nem kötekedésből kérdezem.
2020. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!