Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szójából bolognai spagetti?

Szójából bolognai spagetti?

Figyelt kérdés

Találtam itthon egy csomag HAAS szójagranulátumot.

A dobozán az van,hogy spagettibe is jó hús helyettesítésére.

Én nem vagyok oda az ilyen helyettesítsük a húst ezzel meg azzal módszerekkel mert nyilván teljesen más lesz a végeredmény mint az eredeti ételnél de kidobni sajnálom.

Csinált már valaki belőle spagettit?Ehető lett?


2020. szept. 15. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

igen és jó,

nem lehet a húsoshoz hasonlítani és nem is kell , de jó fűszerezéssel és egyéb hozzávalókkal , pl. paradicsom , sült-hagyma, füstölt-sajt , nagyon király és még egészséges is. :)

2020. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Én egyszer próbáltam, évekkel ezelőtt, nálam a "tökjó" kategóriába került.
2020. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Daralthuskent nem tudod hasznalni, hanem pogacsanak, golyonak.

Szoval ez a recept alapjan en husgombocos bolognait csinalnek(mint a Susi es Tekergoben).

Befuszerezed, so, bors, oregano, fokhagyma kis golyokat gyursz kisutod. Megfozod a paradicsom martast, majd bele teszed a kesz szojagolyokat, 2-3perc osszeforralod es ennyi.👍😉

2020. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Ja bocsi, itt a recept alap:


[link]

2020. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Ugyan miért ne lehetne darálthúsnak használni? A szójagranulátom éppen erre lett kitalálva!

Elöször áztasd le szójamártás és víz keverékébe legalább fél órára, utána ugyanúgy el lehet készíteni, mint a darálthúst.

Ízre persze nem ugyanolyan, de ettöl még nem rossz!

2020. szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
5os: en probaltam es inkabb morzsolodott...kb eltunt a szoszban. Ezert szoktam golyozni vagy pogacsazni.
2020. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Az 5-ös vagyok, sok éve használom így a szójagranulátumot, nekem nem volt vele problémám. Lehet, hogy valami rosszabb tipusút fogtál ki?
2020. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

En nem szeretem se a szojat se a tofut, de egyszer lencsebol keszitettem vegetarianus bolognait, es az isteni lett.

Szerintem egy probat meg er a szojagranulatummal is, mert az igazi izt a szosz es a fuszerek adjak amugy is.

2020. szept. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Az egy teljesen semmilyen ízű cucc, bolognai szósszal finom lesz,de tényleg más ,mint húsból.
2020. szept. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen jó, pláne egy szószos ételbe, ott én spec. nem is érzek különbséget, annyira a szósz és a fűszerek dominálnak.
2020. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!