Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szegényen hogy lehet speckó...

Szegényen hogy lehet speckó diétákat tartani?

Figyelt kérdés

Vagy mondjuk le róla? Szegények vagyunk sok a kiadás és kevés jut az ételre de parom laktozerzekeny durván én meg IR -es. A pénz kevèsségén kívül nehezíti,hogy faluban èlunk ahol 2 bolt van.


Van erre olcsó és megoldás vagy ez úri huncutság és megmarad a jómódúak hóbortjának. Nem vagyok irigy nem azért írtam csak hát tèny.


2020. szept. 14. 17:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom, hogy készítsd el magadnak az ételeket, ha lehet fogyassz is máskorra. Online boltokban minden alapanyag olcsóbb. Rengeteg recept van a neten. Gondoskodj mindig a saját nasidról, mert ha nem, akkor megveszed az egészségtelent. Túrós sütiket szoktam készíteni cukor helyett sztéviával, liszt nélkül. Mások észre sem vették, hogy nem igazi a sajttorta például.
2020. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tejet lehet helyettesíteni, vannak ilyen "vegán megoldások", ha otthon magadnak készítesz pl. magtejet az nem is annyira drága. Boltban horror áron vannak ezek, bár akciósan néha ki lehet fogni jót.
2020. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!