Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket szoktatok enni, amikor...

Miket szoktatok enni, amikor nincsen kedvetek enni?

Figyelt kérdés

Nem betegségből adódóan, hanem kedvtelenségből és mozgásszegény életmódból adódóan!

Legyen szíves az írjon, aki személyesen megtapasztalta magán a 2 említett dolgot!



#étkezés #kedvetlenség #életerő hiány
2020. szept. 14. 16:22
1 2
 1/11 Neurotech válasza:
75%
Tudom mire gondolsz. Hát én tobbyire azt amit szeretek. Vagy veszek friss krnyeret friss mindent es jobban esik akkor.
2020. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem főzni nincs kedvem sokszor, olyankor muzlit eszek tejjel, gyümölcsöt vagy magvakat.
2020. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség miatt gyakran előfordul, hogy mostanában étvágytalan vagyok, vagy az émelygés miatt nem eszem sokat. Ilyenkor általában megeszek 1-2 szem gyümit, almát, banánt vagy barackot.
2020. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kedvem enni, nem nagyon eszek. Egy csomót fogytam amíg karanténban voltam, mert mozgás nélkül nem igazán volt étvágyam. Napi egyszer, maximum kétszer ettem, de akkor vitamindús ételeket, sok zöldséget, halat, könnyebb dolgokat, csak hogy meglegyen a normális tápanyagbevitel.
2020. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Lemegyek a kozeli boltba, veszek valami majonezes salátát es egy kiflit oszt annyi.
2020. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan tudom, mire gondolsz, én SM beteg vagyok, itthon elbotorkálok, és csak napi egyszer tudok enni, de azt is csak "nógatásra". Ráadásul nagyon régóta az a szokásom, hogy kitalálok valamit, ami ízlik, és akkor akár két hónapig egyfolytában azt eszem.

Most pl.3 db vajas zsömle, szalámival és paradicsommal, paprikával.És ennyi a napi étkezésem.

Plusz kávé tejjel, cukorral.

Szerencsére magas és vékony alkatú vagyok.

2020. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt még ideírom, hogy ez nem betegségből adódik, régen is így voltam az evéssel.:)
2020. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tejberizs.

Talán az egyetlen kaja, amit betegen is meg tudsz enni.

2020. szept. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igazad van 1-es, hogy a friss kenyér jó. Többször is megtapasztaltam, hogy volt itthon kenyér, de más ételt fogyasztottam és bizony a kenyér megszáradt. Mivel nem szeretek kidobni ételt, ezért megeszem, de száraz ételt nem jó érzés majszolni.


2-es! A müzli jó ötletnek tűnik, köszönöm!


3-as! A gyümölcsöt kipróbáltam (jelenleg még csak alma volt) és hatékony volt! Visszaemlékeztem, hogy mikor jó érett-folyós szilvát fogyasztottam, hogy az is jó érzés volt. Köszönöm!


4-es! Igen, jó dolog a fogyás, de nem nekem, vékony alkatúnak. A zöldség jó ötletnek tűnik, már a rágás is "felébreszt" a tehetetlenségből. Köszönöm!


5-ös! Nagyon jó ötlet, köszönöm!


6-os! Egy kis életerőt adtál a szalámi+paprika+paradicsommal kapcsolatban, mert visszaemlékszem, amikor jó darabig ezen éltem, viszont: nem olcsó és jelenleg csak ábrándozás lesz ebből. Hosszútávon észben tartom, köszönöm!


8-as! Ha lágyan folyós a tejberizs, akkor tényleg jó bogyós gyümölcsökkel Köszönöm!

2020. szept. 16. 09:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Tartsd is észben, de hidd el, nem olyan drága, mert nem Pick téliszalámi. Itt a helyi hentes készít egy bizonyos fajta szalámit, ami nem olyan drága, de azért finom.

2020. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!