Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kefírrel lehet gyümölcslevest...

Kefírrel lehet gyümölcslevest sűríteni?

Figyelt kérdés
Van egy doboz kefírem itthon, lehet tejföl helyett használnom sűrítésnél? Szederből szeretnék levest csinálni nem lenne savanyú hozzá?
2020. júl. 30. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az úgy nagyon savanyú lesz, a szeder is alapból savanyú. De kipróbálhatod, hátha ízlik, az állaga kicsit hígabb lesz mint tejfölből.
2020. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi de igen megkóstoltam a szedret és elég savanykás úgyhogy nem mertem hozzá önteni. Málnához már inkább merem majd. Köszi a választ! :)
2020. júl. 30. 12:41
 3/5 Mansour ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet, sőt joghurttal is, az kicsit jobban is illik hozzá, de még savanyúbb. Ezt cukorral vagy édesítőszerrel lehet kompenzálni. De lehet még tejbe kevert pudingporral is sűríteni, az nem savanyú.
2020. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Meg fog hajtani szerintem.
2020. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, csináltam már joghurttal az is nagyon finom tényleg. Ad egy plusz ízt neki :) a pudingost viszont nem szeretem annyira én alapból tejfölösen szoktam mindig. :)
2020. júl. 30. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!