Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egészséges sós reggeli ötletek...

Egészséges sós reggeli ötletek, ami nem tojás?

Figyelt kérdés
2020. jún. 8. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajt? Sonka? Én elég sokszor eszem light sajtot és magas hústartalmú, sovány sonkát, az Aldiban veszem. Hozzá paradicsom, paprika, uborka, saláta.
2020. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, a felvágottakat én például nem kívánom még reggel. Amit szoktam fogyasztani az a humusz és az avokádó krém (utóbbit mondjuk szeletekre vágva is lehet használni). Viszont nekem is jól jönne még pár tipp ezek mellé.
2020. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én mostanában a körözöttre vagyok rákattanva, zöldpaprikával, teljes kiőrlésű kiflivel vagy toast-kenyérrel.

Ősztől tavaszig gyakran dobok össze melegszendvicset is, teszek bele mindent, amit épp találok. Májkrémes-sajtos, sima sajtos, vajas-sonkás, szalámis-sajtos, ami épp akad. Ketchup vagy zöldségek mennek mellé, ami épp van itthon.

2020. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én a kenyeret próbálom kerülni, mert szeretnék fogyni és igazából rájöttem, hogy magát a kenyeret nem is szeretem és nem hiányzik. Csak azért eszem, mert "szokás" és kell valami, ami összefogja a szendvicset. Szóval szendvicsként ettem kenyeret, semmi máshoz nem és azóta önmagában eszem a szendvicsfeltétet (felvágottak, zöldség stb.), de picit fura.
2020. jún. 8. 22:16
 5/9 A kérdező kommentje:
A zabkása szokott lenni ugye a klasszikus fogyókúrás és egészséges reggeli, amit kipróbáltam többféleképpen is, de nem ízlik. Igazából magát az édeset nem kívánom, sosem ettem édes reggelit. Csak sósból nem túl sok variáció jut eszembe sajnos.
2020. jún. 8. 22:21
 6/9 anonim ***** válasza:
puffasztott rizs, vagy abonett, arra avokádó, arra só bors esetleg light sonka és kész is, nagyon egyszerű , finom és gyors. Jó étvágyat hozzá
2020. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én az avokádót nem szeretem, de mással is "mükszik" nyilván, köszi! :)
2020. jún. 9. 15:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, akkor humusszal is nagyon finom
2020. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én személyszerint imádom a kávét és pár hete láttam olyat neten, hogy van aki sót tesz bele... Hát... Először meglepődtem hogy "Ez most hülye?", de aztán egyszer kipróbáltam és azóta ha sósat kívánok reggel, úgy iszom a kávét. Ezt persze ne úgy értsd, hogy öt kanál sót belevágok :D Épp csak egy kicsit, hogy érezni lehessen. Nekem bejött, egy próbát mindenképp megér.
2020. jún. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!