Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csináljak a páromnak...

Mit csináljak a páromnak munkába enni?

Figyelt kérdés

12 órába dolgozik a szabad ég alatt, már rosszul van a kenyértől. Főtt kaját nem tud vinni mert megromolik a melegbe.

Pogácsát szoktam, kelt tésztás ételeket mint pl virslis buci, de már ezektől is kivan. Meg hát hízik is tőle, de nekem egyszerűen már semmi ötletem, ami nem is szendvics, se nem főtt étel.


2020. máj. 11. 20:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Fasírt, rántott hús nem romlik meg, lehet mellé savanyú uborkát enni, kenyér nélkül is jó mindkettő. Gyerekkoromban sokat vonatoztunk anyai nagyszüleimhez, az utazás 6 óra volt (még nem volt IC), a szüleim mindig ezeket csomagolták az útra odafelé és hazafelé is.
2020. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és vigyen valami gyümölcsöt, almát, narancsot, banánt.
2020. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
És ha ilyen tortillába csinálsz neki zöldséget - fasírtot, ilyeneket? Attól függően, éppen mit teszel bele elég változatos tud lenni.
2020. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!