Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütit vagy esetleg...

Milyen sütit vagy esetleg tortát tudnátok mondani amit egy 10 éves is elkészíthet?

Figyelt kérdés
2020. máj. 6. 13:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én a dobozos dr.oetker vakondtúrás tortát ajánlom. Szerintme az elég egyszerű.
2020. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Somlói, kókuszgolyó, sütés nélküli sajttorta, tiramisu, keksztekercs, vmi extra palacsinta, ezek olyan dolgok amiket fiuként is megcsináltam 18 évesen, előtte is meg tudtam volna csak nem tudtam hogy szeretek sütni.
2020. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha van formátok hozzá, akkor muffin. Itt egy alaprecept például:

[link]

Maga az elkészítés folyamata pofonegyszerű, nem kell hozzá semmilyen konyhagép meg technika, csak tál és valami fakanál amivel kevered. Viszont a 10 évesnek izgalmas lehet kutakodni a kamrában, kitalálni mit tegyetek bele, hogyan díszítsétek, és nagy sikerélmény tud lenni hogy hirtelen végtelen féle sütit tud sütni, hiszen a csokis muffin málnakrémmel teljesen más mint a diós-baracklekváros muffin porcukorral.

2020. máj. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!