Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Baratom szeretne nekem fozni,...

Baratom szeretne nekem fozni, mit keszitsen?

Figyelt kérdés
En nagyon jol fozok, es fel enkem fozni, mert midnig mindenki kajajba talalok valami hibat. En azt mondtam, hogy spagettit keszitsen nekem, mert azt nem igazan lehet elrontani. Mas tippek, amivel nem eg le. Mert ugysem haragudnek ra, csak szeretne bizonyitani.
2010. júl. 28. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:

keressen a neten receptet, vagy szakácskönyvből, főzzön amit akar, te meg próbáld megállni, hogy nem nézed főzés közben, és jó kritikát adsz a főztjére,

pl ha túl sós, nem baj, tudjuk hogy a szerelmes szakács elsózza az ételt,


pozitív kritika a fontos, dícséret, íz/halmazállapot/stb, dícsérj meg mindet részletesen, ha van 1-2 hiba azt meg csak finoman, nehogy elvedd a lelkesedését


ha tetszik neki, akkor meg főzzetek együtt.

2010. júl. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valami olyat készítsen, amit te szeretsz.

Pl. ha szereted az édeset, akkor valami könnyű édességrecept. Esetleg kókúsztekercs. Az finom, és nem is fogja vele felégetni a konyhát.

2010. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
rántott csirke mell darabkák, krumplipürével és tejszínes kukorica mellé, egyszerű és finom
2010. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem leginkább semmit ne készítsen. Ugyanis Te kijelented, hogy nagyon jól főzöl, és gyakorlatilag azt is, hogy mindenkinél jobban, ugyanis mindenkinek a kajájában találsz hibát.


Ha ez egy játék, amiben tudja hogy "veszíteni" fog, de együtt nevettek rajta (nem Te őrajta), akkor szerintem csináljon rácpontyot tejföllel, és garantált a röhögés.


Ellenkező esetben, ha ő tényleg komolyan gondolja, akkor előbb szokj le más ételeinek a bírálásáról. Lévén hogy egy étel mennyire jó, azt marhára nem egy személy dönti el, mert ez teljesen szubjektív. (Én imádok olyan kaját, amit más lazán lefikázna.) Aztán majd ezután csináljon egy zacskós levest...

2010. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meglepetést :)

Ha ő szeretne neked főzni, ne te kérj másoktól tanácsot! Ha főzni nem is annyira tud, dönteni csak képes..

2010. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először is ne kritizáld.
2015. máj. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!