Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zöldbabfőzelék elkészítéséhez...

Zöldbabfőzelék elkészítéséhez mindenképpen kell tejföl hozzá?

Figyelt kérdés
Anyám régen tejföl nélkül készített zöldbabfőzeléket. Azóta régóta külön élek. Szeretnék zöldbabfőzeléket készíteni magamnak. Olvasom az interneten recepteket, ott azt írják kell tejföl. Akkor most kell tejföl vagy nélküle elkészíthető?

2020. ápr. 12. 13:06
 1/7 anonim válasza:
100%
Én nem szoktam bele tenni.
2020. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Én anélkül szoktam, mert a férjem nem ehet tejterméket. Egy pici ecetet szoktam bele tenni, mert nekem egy kis savanyú íz kell bele.

Amúgy a főzés kreatív dolog. Mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó. Ha te pl. cukrot raksz a főzelékbe, akkor cukrot raksz☺️

2020. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, ami biztos, csinálj egy lábossal tejfölösen, és egyet tejföl nélkül, úgy nem büntethetnek meg.
2020. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Adtam zöld kezet mindenkinek.
2020. ápr. 13. 08:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy neked jólesik,Nagymamám tejföllel szokta,de nem kötelező :)
2020. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én pl. Vízzel teszem fe. Sózom és ha puha lemérem róla a vizet és felöntöm tejjel. Csinálok egy fokhagymás rántást (pirospaprika mikor lehúzom). Berántom és mikor lekapcsolom pici cukor.
2020. ápr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én saját tejszínes rántással készítek minden főzeléket, a krumpli és a zöldbab esetében tálalásnál kerül bele kevés tejföl. Nem habarok egyáltalán, nem a barátom, illetve romlékonyabbá teszi a főzit.
2022. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!