Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell kolbászt sütni...

Hogy kell kolbászt sütni mikróban vagy serpenyőben?

Figyelt kérdés

Sima csirkemellet vettem volna, de valami oknál fogva nem volt, ezért más proteinforrás kerestem, ez lett. 400g mézes, hány percre és W-ra kell állítani a mikrót? Serpenyőben és sütőben bonyolultabb lenne.


[link]



2020. márc. 17. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikróban nem megsülni fog, hanem megfőni, hacsak nem grillezős a mikród. Sztem úgy ez a típusú kolbász borzalmas lesz. Ne varialj, süsd meg sütőben.
2020. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Süsd serpenyőben, kár a kolbászért, a mikró takarításáért.
2020. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tedd srpenyőbe kevés olajat hevítsd , a kolbikat percenként forgasd , pár helyen oldalanként szúrós villával bökd meg , a zsír kifolyik . Maxi 15 perc .
2020. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem grilles mikróban jó csak, és kombinált módban. Én úgy szoktam kb 15-20 percre berakva. Nem olyan mint serpenyőbe, vagy hagyományos sütőben, de nekem megfelelt.
2020. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy egy lábas, serpenyőben zsírban és az úgy tökéletes, de ne mikróba.
2020. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!