Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit szoktatok reggelizni,...

Mit szoktatok reggelizni, vacsorázni?

Figyelt kérdés
Mi általában valami felvágottat, zsemlét, de nagyon költséges minden reggel boltba menni, mert valamit mindig veszünk pluszba, amire amúgy nem lenne szükség,így csak a reggeli kettőnknek 2-3000ft.
2020. febr. 7. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Péksüti, szendvics, gabonapehely, tojásrántotta. Szerintem a problémátokra nem az a megoldás hogy mást esztek (persze változatosabban étkezni mindig érdemes), hanem hogy nem veszitek meg a felesleges dolgokat. Előre írtok egy listát hogy mi kell és azt betartjátok.
2020. febr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
zabkasa, millio modon elkeszitheto. vagy tojas valamilyen formaban. egy heten egyszer jarunk boltba, nem eszunk kenyeret csak ritkan, elosutottet veszunk vagy gyurok es fagyasztok tesztat igy friss amikor megkivanjuk
2020. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli: Teljes kiőrlésű magvas kenyér/zsemle, felvágottal, sajttal és zöldségekkel, legtöbbször főtt vagy sült tojással, vagy kőrözöttel/más szendvicskrémmel (saját készítésű). Hétvégén omlettet, rántottát, tojásmuffint is gyakran csinálok. A sajtot, felvágottakat és a tojást hétvégén vásárolom be egész hétre, kenyeret általában maximum heti kétszer veszek (nem eszünk sokat belőle), zöldségeket heti egy vagy maximum két alkalommal, ha gyorsabban elfogy mint terveztem. Vacsora: hétköznap az, amit aznap főzök. Ezek általában gyorsabb, egyszerűbb ételek, munka után nem vagyok hajlandó 30-40 percnél többet tölteni a konyhában. Ha marad, akkor ebből viszünk másnap ebédet. Hétvégén valamilyen saláta, melegszedvics, vagy csak az amit reggelinek ennék, napi egy főtt étel nekem bőven elég.

Nálatok nem az a baj, hogy mit esztek, hanem az, hogy naponta boltba jártok (minek?), impulzívan elköltitek felesleges dolgokra a pénzt, hiányzik az átgondoltság és a tervezés.

2020. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Reggelire zabkása, vagy valami magos keksz joghurttal. (Párom ezen felül szokott tízóraizni, 1-2 péksütit.)

Vacsorára "sajt, kence, zsemle, zöldség" jellegű történet.

A vacsorára és tízóraira szánt pékárut én veszem naponta, 500-600 forintnál ritkán hagyok ott többet a boltban.

2020. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%

kétszemélyes reggelitek 2-3 EZER forint?????


Ennyiért már szállodában is reggelizhetnétek! :-D


Én nem szoktam kiszámolgatni, de kb. 3 szelet magos pirítós, vajjal, házi dzsemmel, és tejeskávé (nescafe-ból). Szerintem kettőnknek ez nincs összesen 3-400 ft.

2020. febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy hasznals a keresot nagyon sok ilyen kerdes volt mar
2020. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

-zabkasa

-avocado toast

-omlett

-valamikor eleg csak gyumolcs

-joghurt

2020. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Zabkása, a délelőtt folyamán eszek még gyümölcsöt, max egy filléres műzli szeletet ha éhes vagyok.

Ebédre, amit épp főztem otthon (irodába behozom)

Uzsira ha kívánok valamit akkor műzli tejjel, gyümölcs keksz félék. Esetleg ebédféléből ha maradt még megmelegítem

Vacsira virsli, tojás, szendvics félék.

2020. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Reggelire zabkása, virsli, omlett, mikor mi.


Vacsira az ebéd maradéka.

2020. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!