Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tészta saliba mit lehet még...

Tészta saliba mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg hús nélkül :)

2020. jan. 17. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

par variacio:


[link]


[link]


atnezek parat es igy varialom altalaban. ritkan esszuk mert nekunk nem tul laktato a teszta meg nem tul egeszseges, de neha osszedobok egy tartalmasabbat, leginkabb az alapjan mi van itthon, es az izek osszeallitasahoz szoktam innen puskaznibh hogy fuszerezzem, milyen szosz legyen rajta

2020. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Mit tettél bele eddig?
2020. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Amit csak szeretsz, kb.

Ha húsféléket ki is zárjuk, akkor is ott a tojás, mindenféle sajt, zöldségek tömkelege.

2020. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Alapvetően kétfélét szoktam csinálni: olajos típusú öntettel, és majonézessel.

Az előbbiből a kedvencünk az aszalt paradicsom-fekete olajbogyó-lilahagyma, esetleg grillezett zöldségek - és rá sajt.

A majonézesbe általában beledobálom ami van otthon.. :-D

2020. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
mi majonézeset szoktunk, színes paprikákat, lilahagymát, uborkát, sajtot szoktunk bele nagyon kicsire felkockázni. mindig hatalmas sikere van
2020. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Én mindig variálom, de egy pár tipp: lilahagyma, koktélpari, kaliforniaipaprika, kígyóubi/csemegeubi, csemegekukorica, vörösbab, snidling, újhagyma stb. És majonezes, tejfölös öntettel is jó, jól behűtve fogyasztás előtt, de akár borecetes verzióban egy kevés olívaolajjal is.
2020. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Sült gombát is szoktam bele tenni.
2020. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom mi rosszat írtam, amiért le kellett pontozni, csupán leírtam, én, hogy készítem. Jó, meg szárított paradicsom és félbevágott fekete olívabogyót is szoktam néha beletenni, vagy apróravágott petrezselyemzöldet
2020. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Fiút meg lányt is gondoltál beletenni?
2020. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Milyen még?
2020. jan. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!