Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Cukinival milyen ételeket...

Cukinival milyen ételeket szerettek?

Figyelt kérdés
Rántott,és töltött cukinin kívül.....
2010. júl. 21. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A KEDVENCEM!!!:

-paradicsom, paprika (4-5 legalább), hagyma, 1 cikk fokhagyma.Ezeket megpárolom olajon. Lehet persze kolbászt, darálthús gombócokat, bármit tenni, ami van otthon és aki mindenképp szereti hússal.majd feltöltöm egy kevés vizzel (ha van benne hús, hogy főjjőn meg).

A cukkinit lereszelem, nem a legkisebbik reszelőn, hanem a nagyobbon. Majd beletszem. Amikor megfő akkor a cukkini, "beleolvad" a többi zöldséggel. Persze fűszerezem, Majd a végén tejföllel tálalom.

2010. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Borsos cukkinivel töltött halat ettem (japán harcsát), nagyon finom volt, illetve köretként, levesként szoktam még elkészíteni. Ja, és rakottan is.


Üdv!

2010. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah..és még kihagytam a zöldborsót, meg a karalábét. Szóval egyszerűen, ami éppen zöldségem van otthon azt bele teszek..Jah és a kapor a lényeg!!! Aki nem szereti az is tegyen bele, mert észre sem fogja venni:))) És nagyon nagyon finom lesz!!!
2010. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Muszaka:)
2010. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyszerű rántott cukkinit szeretem!

Szoktam néha sajttal is tölteni(2 szelet közé egy kis sajt,és úgy duplán panírozva)!

2010. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
cukkini szenya.. lényegében sült cukkini bolognaival töltve sajttal megszórva ;)
2010. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tonhalas: 2 doboz tonhalkonzervet összekeverek 2 fej apróra vágott lila hagymával, és főtt rizzsel, só, bors, bele a kivájt cukkiniba, és megsütöm. isteni finom!
2010. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kenyérre kenhető krémet csinálok, reggelire, vacsira.


(Reszelt cukkinit tört fokhagymával pirítom, majd hozzá fél citrom leve, kis só, kömény, majd botmixerrel pépesítem, és 1 óra múlva fogyasztható, de még jobb másnap, napokig eláll. Remélem, semmit sem hagytam ki, amúgy saját kitalált receptem.)

2010. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!