Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Befőttesüveges süti szülinapra?

Befőttesüveges süti szülinapra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátnőmnek szeretnék valamit készíteni szülinapjára (valami különlegeset) és már több helyen is láttam olyan sütit vagy nem is tudom minek lehet azt hívni ami befőttes üvegben volt előkészítve . Láttam olyat amibe csak alapanyagok vannak és annak kell megsütni aki megkapja, viszont barátnőm nem szeret annyira sütni így inkább én szeretnék neki valami azonnal ehetőt vagy értitek ,de fogalmam sincs hogyan kezdjek hozza,hogy hogyan lehetne sütit csinálni egy befőttes üvegbe úgy hogy nézzen is ki valahogy. Ha valaki valamilyen receptet vagy akármilyen technikát hogy mit tegyek bele (kekszet esetleg pudingot) vagy hogyan,miből készítsen el tudna ajánlani azt nagyon megköszönném.
2019. okt. 14. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez baromi rossz ötlet, egy olyannak aki nem szeret sütni, plusz látványnak is nagyon gusztustalan odaadni egy üveg trutymót.

Süss neki valami normálisat, vagy keress rá a "Sütés nélküli süticsodákra" azok finomak is és egyszerűek!

2019. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Süss kekszet linzert tedd bele egy szép üvegbe fém dobozba
2019. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
2019. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nagyon jó ajándék, pár évvel ezelőtt én is készítettem a barátoknak karácsonyi ajándék képpen. Innen indult el az ötlet:

[link]

2019. okt. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem ajándék egy kimosott konzerves üvegben odaadni valakinek nyers lisztet, kakaót, sütőport, cukrot, a többi hozzávalót, vajat, tojást, stb meg vegye meg magának! ... miközben nem szeret sütni!!!
2019. okt. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
64%

Nem tudom ilyesmire gondolsz-e , de lehet így is : sütsz piskótat ,kivágod kor alakúra , beteszed az üveg aljára , arra teszel pudingot/ krémet , gyümölcsöt /mogyorót stb esetleg tejszínhabot.

Az üveget is dekoralhatod hogy az is szép legyen :)

2019. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!
2019. okt. 16. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!