Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Sushit akarok készíteni,...

Sushit akarok készíteni, adnátok ötleteket, hogy mit tehetnék bele?

Figyelt kérdés

Szoktam ritkán maki sushit csinálni, és egy csomó mindent rakok bele, de nem elég fajta születik, úgy érzem :)

Füstölt lazacot, kis koktélrákokat, surimit szoktam beletenni, aztán uborkát, paprikát, rántottát, de több ötletem nincs.

Esetleg megpróbálhatnék másfajtát is? Mennyire nehéz mondjuk nigirit készíteni?



#sushi #makisushi
2014. aug. 18. 12:04
 1/1 anonim válasza:

[link] ez egy nagyon jo oldal, ha beszelsz angolul.

Amugy sztem rakhatnal bele meg:

hus: tonhal, makrela, angolna, polip, csirke (teriyaki), szardinia, hering, ikra, egyeb tengeri herkentyu, csinalhatsz tempurat is: [link] - nem olyan nehez. Egy ismerosom szalamit is szokott belerakni, szerintem ez kicsit perverz mar, de amugy finom. :)

zoldseg: avokado, hagyma, fokhagyma, savanyu uborka,

+kremsajt, keleti fuszerek (ha pesti vagy, akkor a Tigris piacon be tudod a fuszereket szerezni olcson)

Jo etvagyat!

2014. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!