Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol tudok Almdudlert venni...

Hol tudok Almdudlert venni Pécsen? Már régóta nem találok sehol. Esetleg van e olyan oldal ahonnan lehet rendelni (persze azért nem egetverő áron. )?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél Gyömbért, észre sem veszed a különbséget...Nem is olyan bonyolult beszerezni.
2010. jan. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Hát én azt gondolom, hogy Magyarországon már régen nincs forgalomban. Legutóbb Bécsben láttam, hogy volt. Mellesleg, én is imádom. Talán próbálj meg netről rendelni, kis kartonnal (olyan, amiben hat darab félliteres palack van).


off: Kaposváron sincs, pedig itt minden van

2010. jan. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
itthon nem lehet kapni a rednelésről nem tudok de sztem nem lehet olcsó.olcsóbb ha beszerzel egy külföldi rokont vagy ismeröst és hozzatsz vele:
2010. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2010. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
G-Roby
2010. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még régebben olvastam ezt a kérdést, korábban nem is tudtam, hgoy van ilyen ital. Aztán ma a fiammal a Köztársaság téri játszótéren voltunk, és bementem a Piroska ABC-be és ott láttam, hogy van ilyenjük. Vettem egyet, finom volt, most is azt iszom :) Nézd meg ott te is.
2010. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ALMDUDLER MAGYARORSZÁGON!

AZ EGYETLEN HIVATALOS FORGALMAZÓJA A HUMÁN GOODS KFT.

INFÓ ÉS ELÉRHETŐSÉG A HONLAPON:www.hmng.hu

2011. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!