Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Igaz, hogy csak Amerikában...

Igaz, hogy csak Amerikában kapható "igazi" kóla?

Figyelt kérdés
Régebben úgy hallottam hogy csak ott kapható eredeti kóla, máshol csak kóla izű ital kapható, nem pedig kóla. igaz ez?
2008. aug. 2. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

előfordulhat, mert mindeggyik kólafajtán, (ami nálunk kapható), az van írva: cola ízű szénsavas üdítőital.

Aztán lehet, hogy amcsiban is így van.

2008. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
A Kóla az egy dió fajta amit töbnyire a kólák ízesítésére alkalmaztak koka levelet is raktak bele eredetileg amikor gyártani kezdték ,ma már mivel mindent szinte szintetikus úton állítanak elő ezért használják az "ízű" megjelölést, és ma már ugye a koka leveleket is tilos használni.Ebből lett a Coca - Cola
2009. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Itt is ugyanazt a kólát isszuk. Én sokáig voltam Amerikában, de ott is ugyanilyen a kóla. És ugyanaz van ráírva, csak angolul. tehát az összetevője ugyanaz. Csak ott sokféle ízesítésű van. mint pl. itt is próbálkoztak a vanilliással. :)
2010. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Részben, az USA-ban vannak jobb kólák is pl Dr.Pepper..

Ott tényleg jobbak a kólák..

2010. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!