Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol tudnék itthon Zotter...

Hol tudnék itthon Zotter csokit venni?

Figyelt kérdés
esetleg online a honlapjukról tudok rendelni Magyarországra? vagy csak Ausztrián belülre szállítanak?
2014. ápr. 26. 10:32
 1/9 bumbi02 ***** válasza:
100%
Ha pesti vagy, akkor ajánlom a Jancsi és Juliskát a Podmaniczky utca 5-ben. Én anno 1 éve láttam ott Zottert:) De ha jól emlékszem, a Mammutban is van egy csokoládébolt.
2014. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyok pesti :/

Győr és Szombathely jöhet szóba városok közül

2014. ápr. 26. 10:38
 3/9 bumbi02 ***** válasza:
100%

[link]


A Chocolandnél (ez van a Mammutban) van online rendelés is, és Zotter is:)

2014. ápr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
huhh köszönöm :)
2014. ápr. 26. 10:48
 5/9 A kérdező kommentje:
nem dob ki találatokat zotterre :/
2014. ápr. 26. 10:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szállítanak Magyarországra is, 25 euro felett még szállítási költség sincs, bár kipróbálni még nem mertem a rendelést, mert képtelen vagyok csak pár darabot választani, kell az egész gyár úgy, ahogy van. A Culinaristól tudsz még rendelni: [link]

A Chocoland webáruháza nagyon régóta halottnak tűnik, de szerintem telefonon is próbálkozhatsz.


De egyébként Szombathelytől csak egy karnyújtásnyira van a gyár, látogatással, kóstolással, mintabolttal... :)

2014. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm :) néztem én is a honlapot, csak nem szeretnék 25-ért vásárolni, úgy meg drága :D

múlt héten voltam kint a gyárban, vettem néhány darabot, de közelednek a családtagok szülinapjai és gondoltam kellene még beszereznem

elmenni még 1x most nem szeretnék személyesen oda (üzemanyag+belépő megint...költséges)

azért szeretnék itthoni boltból rendelni, sztem úgy kicsit olcsóbban jönnék ki (már ha találok olyan oldalt, ahonnan lehet) :)

2014. ápr. 26. 13:43
 8/9 bumbi02 ***** válasza:
100%
Ah, akkor úgy néz ki a Zotter tipikusan az a csoki, aminek jót tesz az, ha az ember meglátogatja a gyárát. Előtte nem is hallottam róla, miután voltam a gyárban, azóta meg ha meglátom valahol, veszek is: ))
2014. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag van Felsőőrön az Intesparban. Bár én sokszor jártam ott, de nem találtam. Pedig van, mert valaki mondta, és a gyárat is megkérdeztem, és ők is megerősítettek ebben.

Ha Szombathelyi vagy, akkor ugorj ki Oberwartba.

2014. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!