Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mikor és hol hirdetik ki,...

Mikor és hol hirdetik ki, hogy melyik 2013 Országtortája? És a receptet mikor hozzák nyilvánosságra?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Ma hallottam ebéd közben a rádióban, hogy a milotai mézes grillázstorta nyerte el idén a Magyarország Tortája címet.
2013. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2013. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a recept majd augusztus 20. után lesz elérhető.
2013. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

no akkor csak türelmetlen voltam :)

Jó lenne, ha nem csak 20-a után tennék közzé a receptet... Akkor hogy sütöm meg aznapra???

Tavaly is korábban elérhető volt. Szerintem ilynekor már rég tudtuk, bár lehet tévedek.

2013. aug. 7. 17:28
 5/10 anonim válasza:

biztosan tévedsz..azok a cukrászdák kik részesei ennek az "akciónak" megkapják előbb hogy elkészíthessék 20.-ára

pont az az üzlet benne,hogy ott vásárold meg,ne otthon készítsd el :)

2013. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nekem is úgy rémlik, hogy mikor 20-án megyünk a családdal tűzijátékot nézni, előtte mindig cukrászdázunk egyet, és akkor ott az országtorta a díszhelyen.


Megjegyezném, hogy az idei végre ehetőnek is tűnik..

2013. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha recept híján nem tudom elkészíteni otthon, attól még nem fogom megvásárolni cukrászdában. :) Elég kevés cukrászdai dolgot eszem, országtortát biztosan nem vennék...

Elkészíteni otthon az élmény, még ha nem is üzlet...


Utolsó!

A tavalyi is jó volt! Az a mákos almás... Finom is, és könnyen elkészíthető. Persze ízlések és... :)

2013. aug. 11. 23:16
 8/10 anonim válasza:
Évek óta elkészítem augusztus 20-ára az éppen aktuális ország tortáját, tehát tavaly is publikus volt már 20-a előtt.Nagyon sajnálnám, ha idén nem lenne módom erre a hagyományos szertartásra.
2013. aug. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Megtaláltam! [link]
2013. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:-)

Köszi a jó hírt! Megédesítetted a napom! Kellemes tortasütést kívánok mindenkinek!

2013. aug. 17. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!