Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Angol szakdologozatot irtam...

Angol szakdologozatot irtam az angol konyharol. Most min egy oldalban kellene erveljek hogy miert valasztottam ezt a temat. Szerintetek mit irjak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 11. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Komolyan nincs semmi érved arra, hogy mégis miért írtad arról a szakdolgozatod, amiről???!!!


Na mindegy...


Ötletek: mert szereted az angol konyhát, finomnak és egyedülállónak tartod, olyan jellegzetességekkel, melyek európában kevés népnél vannak jelen (fel lehet sorolni őket és részletezi kicsit), mert az angol konyha bizonyos dolgai világszerte ismertek, mert érdekesnek tartod a kialakulásának történetét (biztos van 1-2 jó sztori, mint minden népnél, hogy xy étel hogyan alakult ki ilyenre), mert úgy gondolod, hogy egy nép kultúrájának fontos része a kulináris világa, a konyhaművészete, stb...

2013. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DarkLantern ***** válasza:
Az jó amit az előző írt, de akár beleírhatod azt is hogy Gordon Ramsay is angol, és szerinted az angol konyhának köszönheti azt amit, de ott van Jamie Oliver is, aki megreformálta (próbálta) az amerikai iskolai étkeztetést.
2013. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert erről tuti SENKI nem ír :D :D :D

Hiánypótló dolgozat!

2013. máj. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a tanacsokat, valamit megprobalok osszehozni!
2013. máj. 12. 12:02
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt böngészd át, biztosan találsz kismillió "indokot" miért írtál pont arról. :))))

2013. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!