Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ha a cigis dobozra felsikerült...

Ha a cigis dobozra felsikerült rakni pár ocsmány képet, az alkoholos italokra miért nem tesznek fel, pl szétrohadt májat, ilyesmit?

Figyelt kérdés

Cigis dobozokon van sztérohadt fogak, tüdő, halott beteg kisgyerek, meg kitudja...

Ha ezt megtudták csinálni, és megcsinálták, akkor az alkoholos üvegre, miért nem tesznek ki, szétrohadt májat, szétvert emberi arcot, szétvert, és terrorban tartott családot?

Én díjaznám!



2013. ápr. 10. 14:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Egy-két pohár ital még nem káros? Még akkor sem, ha utána ül be az ember a volán mögé, és a lelassult reflexek miatt okoz balesetet? Ezt magyarázd már el egy ilyen balesetet szenvedőnek vagy hozzátartozójának.

Félre értés ne essék, nem vagyok érintett, de nagyon örülnék, ha tennének valami hatásos lépést a "fentiek" mielőtt azzá válnék.

2013. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért lettünk 0%-ra lepontozva... kérdezz meg akármilyen orvost, 1-2 pohár igenis nem káros. És hol olvastál te olyat, hogy akkor nyugodtan üljön az autóba? Mert se én, se a másik váalszoló ilyet nem mondtunk. Felelősen, otthon, ha néha megisznak valamennyit, azzal semmi gond nincsen.

Való igaz, politikai dobás csupán ez a cigisdobozosos akció, amiért mondják, hogy van, na az viszont nem igaz. Nem fog elrettenteni senkit (sajnos). Ahogy az alkoholos ital üvegén lévő sem rettentene el senkit, sem a kemény iszákost, sem azt, aki néha megiszik egy pohárral. Megjegyzem, több országban nem zéró tolerancia van, és működik. Nálunk egy sportszelet után büntetnek... de hát kell a pénz.

2013. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:09


Azert, mert par szerencsetlen hülye nem erti meg, hogy ahany ember, annyi velemeny. Hiaba egyezik a velemenyek többsege csomo reszletben, es ter el par komponensben, mindig van par szemet a GYK-n, aki pont tesz az egeszre. Oda eszi öekt a fene mindenhova, aztan a legtöbb esetben ök maguk nem is valaszolnak, csak sunnyognak es gonoszkodnak.


Ha meg valaszolnak, akkor az esetek többsegeben akkora blödseget irnak, hogy jelzöt mar nem is igen lehet hasznalni ra.

2013. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gyorséttermi kajára meg miért nem raknak széthízott embereket, akik 50 éves korukban meghalnak szívbetegségekben?
2013. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem is rossz! [link]
2013. ápr. 21. 15:04
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is láttam a Super Size Me-t nagyon jó volt :)
2013. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

A cigisdobozokra azért raknak "figyelmeztetéseket", mert megkívánkák tőlük. Aki cigizni akar, azt nem fogja érdekelni, hogy mi van odaírva.


Na most az, hogy a szeszes italokra miért ne kéne rakni...ez jó kérdés, de szerintem egyikre sem kéne.

Mindenki nézzen utána a dolgoknak, amiket ki akar próbálni...

2013. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!