Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ha a cigis dobozra felsikerült...

Ha a cigis dobozra felsikerült rakni pár ocsmány képet, az alkoholos italokra miért nem tesznek fel, pl szétrohadt májat, ilyesmit?

Figyelt kérdés

Cigis dobozokon van sztérohadt fogak, tüdő, halott beteg kisgyerek, meg kitudja...

Ha ezt megtudták csinálni, és megcsinálták, akkor az alkoholos üvegre, miért nem tesznek ki, szétrohadt májat, szétvert emberi arcot, szétvert, és terrorban tartott családot?

Én díjaznám!



2013. ápr. 10. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Mert valamiért,kevésbé minősítik károsnak.
2013. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom a választ, de tök jó kérdés.

"Csodaszép" látvány lenne pl. egy családi összejövetel, ahol ott sorakoznak az asztalon pl. a "májas" címkéjű sörök, borok.

2013. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Minek...Fél liter után már úgysem látod, hogy mi van rajta. Kár a festékért.
2013. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

3-as Válaszoló!


No azért nem mindegy, hogy miből iszik az ember fél litert.

Egy üveg sör után még látok... :D

2013. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 homo ludensz ***** válasza:
95%
Most ez a téma van napirenden a dohányzás s nem csak itt az EU-ban is. Volt öt dohánygyárunk és termeltek itthon is emberek dohányt. Valakinek b@szta a csőrét hogy sok embernek adott munkát.A dohány most a fő ellenség az ital most lapul sőt a pálinka a büszkeségünk. Hétvégeken a diszkóból hazatérő ifjú generáció a BKV járatain nem a cigizéstől tör zúz mindent ami útjába akad és a kocsival közlekedők sem a bagótól tekerednek fel a fára haza felé tartva. A fedél nélkülieknek meg mindegy hogy mitől rohad szét a májuk vagy a tüdejük hiszen az elmúlt télen a kezük vagy a lábuk is lefagyhatott volna.
2013. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
na ez az!! pedig az alkohol 1000% károsabb, mint a cigi!!
2013. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
a cigi mértékkel is káros, az alkohol meg nem. Sőt úgy gondolom (egy alkesz szülővel a hátam mögött), hogy nem a pia a bűnös, hanem aki annyit iszik, hogy állatot csinál magából. Semmi bajom az egy sörrel vagy egy pohár akármivel, ha nem követi utána több. Aki alkohollal agresszív, az anélkül is az, hidd el.
2013. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Az alkohol kis mértékben jótékony hatású, különösen a jó minőségű bor. Abból sem jó a kannás, tablettás vacak, meg 3 l jó minőségű is megárt, de napi 1-2 pohártól még senkinek semmi baja nem lesz, sőt. Ahogy attól sem, ha néha a barátokkal, családdal egy összeülős estén megisznak valamennyit. Az már más kérdés, hogy az emberek nagy többsége nem tud mértéket tartani, és sokszor minimum heti, de vna aki napi szinten a sárga földig issza magát... azokat nem rettentené el. De engem sem, aki néhanapján megiszom 1-2 pohárral, a párommal, a testvéremékkel, vagy barátokkal. A cigisdobozos undormányok is tök feleslegesek, szerintem nincs még ember, aki ezért leszokott volna róla...
2013. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Helo!


Megvan az oka, hogy miert kerülnek fel ezek a cigarettas dobozra. Elsösorban politikai - utana lehet nezni.


Tovabba az is igaz, hogy a cigaretta bizonyos szempontbol karosabb, mint az ital, es sokkal nepszerübb a rosszakaroi köreben a drasztikus megmozdulas - tüntetesek, ezek a kepek...

2013. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Kinga1995 válasza:

Igen, a Dunhillnek pldául tök szép doboza volt, múltkor vettem egyet, ott vigyorog rajta egy rohadó fogsor...

Ahogy tönkretenne egy iszogatós estét ahogy vki írta egy rohadó májas borosüveg, na úgy tesz tönkre egy jó cigizést ez a hülye képesdi

2013. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!