Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Lehet még valahol Budapesten...

Lehet még valahol Budapesten Kofolát venni?

Figyelt kérdés

nagyon régen talán 6-7 éve volt a tescoba azóta sem ittam és most eszembe jutott

valahol lehet kapni ? vagy ha átmegyek Szlovákiába ott lidl-be vagy valahol lehet kapni ?

válaszokat előre is köszönöm


2013. febr. 17. 14:36
 1/8 anonim válasza:
Azt nem tudom, hogy Magyarországon lehet-e venni, de ha átjössz Szlovákiába, itt nincs olyan üzlet, ahol ne kapnál kofolát.
2013. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ülj fel az Árpád-hídnál az Esztergomi volánbuszra, ha van BKSZ bérleted akkor kb. párszáz forint a jegy, 1 óra alatt ott vagy, sétálj át a hídon szlovákba, menj be az első boltba, mission accomplished.
2013. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

régen jártam ki kocsival Szlovákiába csak az olyan régen volt ,hogy akkor még tescoba lehetett kapni, szóval jó régen volt :) és nem figyeltem akkor ,hogy ott hol lehet kapni na mind1 majd 1x kimegyek ha jó idő lesz mert akkor már szét is nézek + eszek is valamit, mert ott volt 1 jó étterem

de ha van még valakinek valami infója akkor azt szívesen fogadom :D

2013. febr. 17. 22:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Magyarországon nem lehet kapni!

Szlovákiában tudsz venni!

2013. febr. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mustafa33 ***** válasza:
58%
Minek az a tót lópisi?
2013. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen, lehet kapni Kofolát: Pivo sörvendéglő, Bp. VII., Wesselényi u. 47. Honlap: csehsorfesztival.com (maga a Kofola nincs rajta) Egyébként csehországi gyártású van, nem szlovák. Elvitelre is.
2013. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a Kofola cseh :) itt Csehországban isszák mint a vizet. pedig annyira nem jó... :D
2013. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mustafa33 ***** válasza:

A Coca és Pepsi colákal szemben a Kofolában 30% kevesebb a cukor, 50%kevesebb a koffein, nincsen benne foszfor sav.

egyébként nem volt levédve és gyártották szlovák és cseh cégek már 51 éve. A görög tulajdonú (Samaras család)cseh cég a Santa szerezte meg a márka nevet, ez tíz éve gyártja Szlovákiában is. A cég új neve Kofola a.s. (r.t.)

2013. márc. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!