Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mi a véleményetek a fűszeres...

Mi a véleményetek a fűszeres ételekről?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek a nagyon fűszeres ételekről? Én személy szerint imádom őket, minél több fűszer, annál jobb. :) Kinek mi a kedvence?
2009. aug. 20. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokféle fűszert használok.De azért nem igaz,hogy minél több,annál jobb,legalábbis egy ételen belül.Minél többféle van otthon,annál jobb ízhatást lehet velük elérni.És még egy fő szabály:egyik fűszer sem érződhet ki nagyon az ételből,együttesen kell elérni a megfelelő izt.
2009. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem, ezért is jött be nekem az arab és indiai kaja.
2009. aug. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag egészségtelen,de nem érdekel,én is imádom a fűszeres ételeket:D Ha már eszek valamit,annak íze is legyen..:)
2009. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Imádom!

Kedvenc? Nem is tudom... alapvetően minden nemzet jellemző ételeit szívesen megkóstolom. Mexikói, indiai, ázsiai, mind jöhet!

2009. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Liquid ***** válasza:
100%
Én is imádom a fűszeres ételeket, főleg az ázsiait mexikóit
2009. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádom őket, válogatás nélkül. Ezért is szeretem a hagyományos magyar konyhát... De sajnos, nagyon el tudom rontani vele a pocimat. :(
2009. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt állítja,hogy a fűszerek egészségtelenek,nincs igaza.Nem csak az ízhatás kedvéért alakult ki a fűszerezés,hanem sok fűszernek hatása van a gyomorra,vesére stb.Pl a káposztába azért tesznek köménymagot,mert az meggátolja a puffadást.És lehetne sorolni a többi fűszer egészségre jótékony hatását.
2009. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A magyar ételek legendásak, rengeteg külföldi városban van a magyar éttermeknek átütő sikere. Ebben jók vagyunk :)

Az én személyes kedvencem am: Mexikói csilis bab,azért ölni tudok :)

2009. aug. 20. 22:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem őket. A csípős kajákat is szeretem, de csak addig a pontig, míg megmarad az étel saját íze is.
2009. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én mániákusan rajongok az erős paprikákért. :) Minden kajámba teszek, ha van otthon, legyen az szendvics, vagy akármi. Persze azért csak mértékkel, úgy, hogy az pont kellemes legyen. :)
2009. aug. 21. 00:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!