Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol lehet Budapesten norit...

Hol lehet Budapesten norit (algalapot) venni sushi készítéshez?

Figyelt kérdés

Köszönöm!

(Metro esetleg?)


2012. szept. 3. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ázsia bolt, a Vámház körúton a Nagycsarnok mellett, az tuti. Szerintem a Culinaris is tart norit, nekik három üzletük is van.
2012. szept. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a Vámház körúton levő boltot, az Ázsia boltot mondanám.
2012. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi Ázsia centerben vettünk asszem az az volt(ilyen vékony zöld préselt)ott van elrejtve egy kis bolt ott csak kínai meg japán cuccok vannak (pl sushihoz való gyömbér,wasabi stb):DD
2012. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ázsia Bt.

Fővám tér (Vámház körút) - a Vásárcsarnok mellett (ha szembe állsz a Csarnok főbejáratával, akkor tőle balra lesz egy kis utca, és annak a sarkán)

× itt nem csak algalapot találsz, hanem az összes kiegészítőt, alapanyagot megvásárolhatod. bőséges a választék, nem csak japán, hanem más konyhák alapanyagaiból is. konzervek, szárítmányok, edények, evőeszközök, fűszerek. igazából itt minden van. ami nincs, az máshol sem lesz. a fűszeres polcuk konkrétan roskadozik a tengernyi fűszertől, szóval ha halat akarsz sütni valami különlegesebb keverékkel, mondjuk "portugálmatrózmódra". ha vegetariánus/vegán vagy, akkor is jó választás az Ázsia Bt.


a múlt héten vettem észre, hogy Auchanban is kapható!

legalábbis a Savoya Park Auchan-ban 660 Ft-ért van egyféle, 10db-os nori.

ugyanitt 500 Ft a sushi rizs (Riso Vignola, 1kg), találsz továbbá szójaszószt, egyéb szószokat, hozzávalókat (bébikukorica, bébirépa stb.)

wasabit nem láttam, lehet, csak elkerülte a figyelmemet. nem tudom, van-e, mivel azt nem akartam venni. :D


ha friss halat szeretnél:

Budaörs Fishmonger

2013. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!