Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Magyar edessegek kulfoldi...

Magyar edessegek kulfoldi gyerekeknek. Mit tegyek a csomagba?

Figyelt kérdés

Itt vagyok az Usa-ban cserediak, van 4 fogadotestverem... Arra gondoltam, hogy Karacsonyra osszevalogatok nekik egy-egy magyar edessegekbol allo csomagot.

Mit tegyek bele?

A Boci csoki, Tibi csoki persze alap... Mi mas?


2011. nov. 26. 18:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
1 szál kolbászt :D
2011. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet! Tibi csoki,Boci csoki - ezekből már eleve nagy a választék a különböző ízesítések, töltelékek miatt, Szerencsi étcsokoládé, Duna kavics, Zi-zi, téli fagyi, Kojak nyalóka, kakas nyalóka, régen a vásárokban árultak csavart nyalókát is, meg törökmézet, golyós gyümölcsrágó, pez-cukorka, Piros-mogyorós csoki, konyakos meggy, Diannás cukor, SZALONCUKOR!!!-- ez igazán hungarikum így karácsony táján, medvecukor, krumplicukor, Balaton-szelet, Sport-szelet, Melódia-szelet (ez nagyon finom, mogyorótöltelékes csoki), Vadász szelet, Melba kocka, gyümölcsös frutti (ez már sajnos nem olyan, mint rég, de azért finom), Negro cukorka, Pilóta-keksz, Vaníliás karika, Darált-tészta-vagyis darált keksz, nem tudom a nevét, de néhány dkg.-os kis csokiszelet -ami ma is van:várak, vagy az ABC betűi vannak rajta egy-egy állattal, LIMO-por (kis műa. üvegcsében 1 pohár limonádéhoz való por - annak idején a tenyerünkbe öntve ettük gyerekkorunkban),kókusz-csemege, Győri keksz, Ropi, - hát most ennyi jutott eszembe! Boldog Karácsonyt!
2011. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Csoki- (nem tejmassza)mikulást ,habcsókot!
2011. nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
pár szem fekete negró
2011. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy többen is ajánlottátok a túró rudit.

Arra nem gondoltatok, hogy egy tengerentúli repülőűt után élvezhetetlen lenne. Sőt, még Európán belüli 2 órás út is megviseli, az élvezeti értékét erősen lecsökkenti. Nekem erre panaszkodott az, akinek vittem. De biztos fincsi lesz az amit egészen Amerikáig visznek, nyamm o_O

2011. dec. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!