Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A nori-t /maki shushi készítés...

A nori-t /maki shushi készítésnél/ mivel lehet helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Sajnos nálunk nori-t nem árulnak, ezért szeretném tudni, hogy lehetséges-e valamivel helyettesíteni ezt az alapanyagot...
2010. nov. 16. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnos nem, ez nekem is nagy problémám :( a nori ízéhez nincsen még hasonló sem, legalábbis a környékemen biztos nem
2010. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
helyettesíteni nagyon nem lehet semmivel.. merre laksz hogy ott nincs ilyen? nincs biobolt vagy piacon valami különlegességeket forgalmazó hely? nekem is kutakodni kellett ám hogy megtaláljam..de VOLT! :)
2010. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek :D

Öhm... Romániában lakom...akkor megnézek pár bioboltot

Remélem majd találok norit

2010. nov. 16. 21:19
 4/7 bénabéla11 ***** válasza:
úgy írod, mintha Románia valami dzsungel közepén lenne:D
2010. nov. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
úgy is szoktam érezni magam, miután egy ''jópár'' helyet átnéztem és semmi sehol...
2010. nov. 17. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg rendelni, esetleg a fővárosban nézz körül, ha arra jársz.

[link]

Biztos vannak Romániában is ehhez hasonló oldalak! Egyébként ha van Cora, nálunk ott kapható, néha a Metroban is:)

2010. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen a tippet :D

és a linket

a metrot meg még nem próbáltam

2010. nov. 19. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!