Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mivel várjam német rokonomékat?

Mivel várjam német rokonomékat?

Figyelt kérdés
Most jönnek hozzánk Németországból rokonomék! Nem tudnak magyarul, csak egy közülük, de rettenetes német akcentussal, szóval már ő is inkább német, így jobban a német ételekhez vannak szokva! Jó lenne magyar étel is, de akkor valami egyszerűt! Valami süti és ital is jól jönne, legyen az magyar, vagy német, mindegy! Köszi!
2010. júl. 23. 16:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Köszi a recept-linket!


A fözökolbászos rakott krumplival meg már lepett meg ismerös - mert ö nem szereti a füstöltet. Nem igazaán dijaztam....

2010. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Anyám teszkósvirslivel csinálja a rakottkrumplit. Über! :)


A lángos tényleg jó ötlet amúgy. :D

2010. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan kolbász is, ami nem füstölt.... El nem tudom képzelni főzőkolbásszal.


Ha megcsináltad, írj már, hogy ízlett!

2010. júl. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Engem Németországban 1200 kilométeres autós utazás után a németek egy tál burgonyalevessel vártak, de legalább nem voltak a rokonaim.
2010. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Debreziner Langos. Annyira magyarosnak tartják, hogy a várvidéki magyarok honlapja is lángos névre hallgat.
2010. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!