Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit főzzek amiben kevés a...

Mit főzzek amiben kevés a zöldség és sok a hús?

Figyelt kérdés
A párom férfi lévén csak húst eszik meg hússal, de már kifogytam az ötletekből, mit is főzhetnék. Nagyon kevés zöldséget szeret és azt is inkább szétfőzve. Akinek van jó receptje vagy ötlete, mit újíthatnék, milyen újabb ételeket főzhetnék, kérem segítsen!
2010. jún. 21. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Vadas. Abban sz*rá kell főzni a zöldséget.

De én inkább megkísérelném meggyőzni a férjemet az egészsége érdekében, hogy nem jó, amit csinál. Ha simán az igényeit szolgálod ki feleségként, akkor te is hozzájárulsz a későbbi betegségeihez.

2010. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

chilisbab

sültcsirkecomb hagymával krumplival tepsiben

hortobágyi palacsinta

csirkemell rizzsel pároltzöldségekkel

pörkölt tésztával,ebbe borsot szoktam csempészni

tepsiben sült tészta virslivel,tejföllel zöldségekkel sajttal a tetején


hasonlo cipőben járok,már husundorom van rendesen,de egyszerűen nem eszi meg a zöldségeket...

és igaza van az elsőnek,betegségei lehetnek,páromnak is elég sok baja van,de egyszerűen képtelenség változtatni ezen...

2010. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Pörkölt, sült hús, rántott hús.
2010. jún. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindet kilőttem már, de köszönöm a válaszokat!

Amúgy sajnos meggyőzhetetlen, nem hajlandó mást enni, + így magamnak mindig külön kell főzni...

Köszi szépen!

2010. jún. 21. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
tudod ki főzögetne külön, az én párom se szereti a zöldséget állítólag..az elején még szólt, hogy nincs hús a kajában vagy kemény a zöldség (az anyja pépesre főz minden zöldséget)...azóta a vega kajákat is megeszi érdekes módon...pl volt, hogy sült répát kapott feltétnek a rizs és a sült padlizsán mellé
2010. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!